reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy_sen - a jakie jeszcze witaminki ci lekarz zalecił? Bo ja mam brać w pakiecie z witaminą E 400 mg i do tego Koenzym Q 10 - 2 x 1 , plus właśnie 25 mg Biosteron ( DHEA)

Prócz DHEA muszę brać CoQ10 dawka 270 mg, kwas foliowy 5 mg, ale to decyzja pani immunolog.Nic innego na razie nie biorę, bo poprzednim razem łykałam co tylko wlezie, jadłam orzechy brazylijskie, do tego morele suszone i nic to nie dało.
Dlatego teraz ograniczam się do zalecań. Ale sama nie wiem, czy to nie za mało.
Nic, we wtorek mam wizytę u pani immunolog, to się podpytam, co jeszcze ewentualnie można brać.
Oczywiście dam Ci znać :-)
 
reklama
Witam,jestemw trakcie 3 ivf, mam zamrozone 3 zarodki, w czerwcu transfer :))))

1-sze ivf - jeden zarodek, beta 1:(
2-gie ivf 3 zarodki, 2 transfery
1-szy transfer 2 zarodkow -nieudany

2-gi transfer mrozaczka beta 51:) ale 5-ty tydzien poronienie

dodam ze wczesniej kilka lat temu zaszlam w ciaze naturalnie(maz ma slabe nasienie) ale tez zakonczyla sie poronieniem w 9tc

ja jestem okazem zdrowia, badania genetyczne robilismy i tez ok wszystko a mimo to 2 poronienia:(

najwazniejsze jednak,to sie nie poddawac teraz jestem dobrej mysli, mam nadzieje ze wkoncu urodze:-)
 
Własnie zrobiłam chłodnik litewski. Wyszedł mi cały gar :-)
Robiłam po raz pierwszy, ale już wiem, co będę jadła latem. Na upały idealny :-)
 
cześć Betty :-)
Lawendowy a ja już się nie mogę doczekać zupy z młodej botwinki!w zeszłym roku zrobiłam, pierwszy raz i wyszła cudowna!!!:-D jedyna forma buraków, która mi smakuje:tak: i oczywiscie-barszczyk.Bo chłodnik to na zimno, tak?
 
reklama
Dzięki dziewczyn:)

Byle do jutra...i sie wyjasni..bo bede miala betę z soboty i wlasnie z jutra....ale sikacze juz wychodzą nawet te z mniejsza czulościa...wiec mam nadzieje ze bedzie oki,,,..
Rodzice M i moja mam z bratem juz wiedza...mina mojej mamy i jej placz--bezcenne:)

Moj M juz sobie planuje jak pokoj zmienic...z gabinetu na dziecięcy....opowiada ze wydaje mu sie ze będzie dziewczynka....ja jakos mam przeczucie na chlopaka...:p
Wiem ze to duzo za wczesniej i ejszcze tfu tfu wszystko sie moze zdazyc....ale...pogadac mozna:p

Zaczynam sie zastanawiac czy juz nie isc w pracy na L4...wiem ze to bardzo wczesnie....we wtorek ide do ginki...zobaczymy co powie..ja jezdze autem...bedą upaly teraz....a za dlugo sie o to maleństwo staram....bardzo chcialabym chodzić do pracy, bo dzieki temu czas szybciej leci....a ja jestem raczej z tych aktywnych....podejrzewam ze szefowa by sie megaaaa wkurzyla.....zwlaszcza ze zniknełabym z dnia na dzien.....i musialabym ją poinformowac przez telefon bo firma jest w innym miescie...nie wiem....


Betty WITAMY:)
 
Do góry