reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro powinnam dostać okresu,więc boję się że to już:( narazie obserwuje,ciężko powiedziec czy to plamienie czy krwawienie....:(
 
Kaatik - kochana, nie panikuj. A jakiej barwy jest to plamienie? Bo jak bez żywej krwi to nie ma co się denerwować. Takie może być albo od leków albo od implantancji. Który dzień po transferze jest to Twój?
 
Kaatik - to wobec tego na pewno implantacja lub skutek uboczny leków ( nie wiem czy czytałaś ulotkę, ale na ulotce leków z progesteronem jest napisane, że może być taki skutek uboczny i nie jest to nic złego).
 
Kaatik takie plamienie może wiele oznaczać, nie koniecznie złego. Może to implanatacja, może efekt uboczny stosowanych leków, może sygnał z organizmu że za mało progesteronu. Może warto pojechać do szpitala, tylko tam mogą zrobić badania.
Trzymam kciuki żeby wszytsko było dobrze.

Ja na wizycie u endokrynologa pokazałam LH, FSH, TSH, FT4,FT3 i PRL. Zrobił mi usg na miejscu, dostałam tylko eurythox 25 celem kontynuacji, spadło mi 3 do 2 a teraz mam poniżej 1.
 
reklama
sylwia zycze Ci powodzenia i uwazam ze jaka decyzje podejmiesz to bedzie sluszna decyzja bo jestes madra kobietka i zycze Ci takiej niespodzianki w brzuszku niespodziewanej
 
Do góry