reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gizas u mnie w klinice mój dr także nie zbadał progesteronu, wręcz był zły, że sama sobie poszłam na badanie. Co to TSH to całkowicie zbagatelizował mój wynik a już wtedy miałam ponad 5:szok: Oczywiście mówił, że to nic nie szkodzi i nie ma znaczenia, transfer nie powiódł się beta urosła do 9 więc coś się zadziało ale po 2 dniach spadła :-( Przed drugim podejściem poszłam do endokrynologa bo już byłam mądrzejsza dzięki temu forum, dr się za głowę złapała widząc mój poziom tsh i mając na uwadze, że staramy się o dzidziusia. Dość szybko zbiłam sobie poziom Tsh i już przy drugim podejściu wynosiło 0,7 i wtedy się właśnie udało. To właśnie przy 2 podejściu sama sobie podniosłam luteinę z 12 tabl. dziennie na 18 a później na 21. W chwili obecnej moja ciążą rozwija się prawidłowo jednakże nie wiem czy byłoby tak idealnie jakbym sama nie zareagowała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lawendowy_sen - a jakie jeszcze witaminki ci lekarz zalecił? Bo ja mam brać w pakiecie z witaminą E 400 mg i do tego Koenzym Q 10 - 2 x 1 , plus właśnie 25 mg Biosteron ( DHEA)
 
Właśnie o to mi Madzialenek chodzi,że nie można w 100% polegac na lekarzy ale tez logicznie samemu myśleć. Ja wiem że od tego sa lekarze ale oni są głównie nastawieni na $$$ a im więcej prób tym więcej kasy.

Zaczynam stymulację za 2-3 tyg czy warto zacząć brać DHEA? Biorę aktualnie beparent women, cynk, koenzymQ10, propolis i selen oraz eurthyrox na tarczyce 25 i dupka dwa razy dziennie.
 
Ok dziewczyny, a mam pytanie, endokrynologowi jakie pokazać badania oprócz tsh, ft3 i ft4? Bo mam jakieś tam zrobione, ale nie wiem co mogłoby go zainteresować. Jeden dobry lekarz udziela porad internetowo też i myślę, że tak bym skorzystała. Ale nie wiem jakie badania powinnam mu przesłać.
 
Ja właśnie za bardzo polegalam przy pierwszym ICSI na profesorku ktory i może ma wiedzę ale jej nie wykorzystuje:baffled:
Za wsyokie TSH, brak leków autoimmunologicznych a mam endometriozę, żadenj fraxiparyny, clexanu itd.
Brak badań progestronu, wymazu, bakteriologi, kosmiczne dawki menopuru 400 jm, efek przestymulowanie bo z 6 pobranych komórek już dwie były przedojrzałe a jedna nie dojrzała.
Teraz zbiłam TSH, suplementuję się, chodze już kilka miesięcy na jogę, zrobiłam scratching endo, zastosuje jeszcze embryo gel, zrobię akupunkturę i zapytam o nacięcie osłonki jeśli będe do tego przeslanki ale to się okaże przed transferem.
Licze że to choć trochę podniesie szanse na sukces:sorry2:

Życzę miłej niedzieli:-)
 
Dziewczyny mam dola,chyba się nie udało:((( dokładnie tydzien temu miałam transfer a dzisiaj zaczęłam plamic,poza tym nic mnie nie boli. Jestem przerażona ta krwią:(((
 
Kinga ja miałam tylko FT4 i TSH i to wystarczyło endokrynologowi. Dodatkowo zbadała mnie na miejscu, rożne ćwiczenia kazała mi wykonywać, obmacała mi szyję itp. Acha i dodatkowo kazała mi zrobić usg tarczycy i przyjść z wynikiem ponownie. Okzało się, że moja tarczyca jest słabo ukrwiona co może świadczyć o niedoczynności. Na szczęście nie mam żadnych guzów.
 
reklama
Kaatik a to nie przypadkiem plamienie implantacyjne? Spokojnie, nie stresuj się, wiele dziewczyn z tego forum, z których niektóre już tulą swoje dzieciaczki także krwawiło i to bardzo a ciąża się rozwijała prawidłowo. Nie panikuj na razie, to jest krwawienie czy plamienie??

Gizas mam nadzieję, że tym razem Twoje podejście zakończy się sukcesem. Co do DHEA to nie pomogę bo nie brałam, łykałam inny zestaw tzn. selen, femibion natal classic, kwas foliowy, koenzym Q10+ wit. E.
 
Do góry