reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie moje kochane.
Wysyłam Wam trochę słońca na ten weekendzik :-)
Udanej, wymarzonej, jedynej w swoim rodzaju, Majówki.



stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_6837743.jpg



stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_6981934.jpg
 
z tego co pisały dziewczyny to akupunkturę miały w trakcie czy zaraz po transferze a u mnie w klinice chyba nie fundują takich rozkoszy :-(
 
Wczoraj byłam u immunologa z powodu permanentnych przeziębień, infekcji.
Bardzo dokładnie prześledziła moją historię choroby, przeprowadziła szczegółowy wywiad, przebadała wszerz i wzdłuż. Jestem naprawdę zadowolona. Dostałam skierowanie na różne badania.
No i pani dr powiedziała, że przebada mnie pod kątem nieudanego IVF.
I zwróciła uwagę, po zapoznaniu się z badaniami genetycznymi, na co pani genetyk z Invikty w ogóle nie zareagowała,
że mam bezwzględne zalecenia do stosowania clexane w czasie ciąży.
Mogę polecić ją z czystym sumieniem. Także jakby ktoś potrzebował namiar do immunologa, to służę pomocą.
 
już nawet zastanawiam się , czy nie iść do jakiejś wróżki

Asia, jak chcesz, to ja mogę być dobrą wróżką i przepowiedzieć Ci za darmo to, za co wróżka weźmie niemałe pieniądze :-)
Kota mam, nawet dwa, szklana kula się znajdzie, tylko brakuje mi włosów do sufitu, ale i to pewnie da się zrobić :-):-D:-)
 
Asia..kochana proszę...musisz sie uspokoić...nie szukać diet, nie zastanawiac sie czy zarodek moze wyplyn ąc....bo nie może...przeciez gdyby tak bylo to kazaliby zaraz po transferze leżeć....u mie po transferze kazali wstac z lozka, lezec potem 15 minut, I wracac do domu....oni go wprowadzaja bardzooo glęboko...I nie ma mozliwosci....
Moj lekarz powiedzial ze u nas poszlo wszystko idealnie...idealnie sie zaplodnily...byl idealny zarodek blastocysta...idealnie transfer....ale poza tymi wszystkimi rzeczami ktore poszly przeciez idealnie...jeszce potrzeba szczęścia....
Ja chce wierzyc ze poprostu tamten nie chcial ze mna zostać, bo tak mialo poprostu byc...I gdzies wsrod moich sniezynek jest moj babelek...I mam nadzieje ze to jest już ten....
 
dagnes ja miałam identyczne odczucie ...muszę jutro o to zapytać lekarza...może jakiś szew okrężny by pomógł jak przy ciążach zagrożonych...sama nie wiem co robić ...to nasza ostatnia szansa :-(

Na pewno nic ci nie wyplynelo! A szew na pewno nic by tu nie dal bo on ma inne zastosowanie.
 
reklama
dagnes no to mamy już wróżkę ;-)...Lawendową do tego...:-) a tak na poważnie , ja bym poszła do wróżki , ale z drugiej strony ogromnie boję sie, że powiem mi, iż nic z tego nie będzie
 
Do góry