reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzialenak ehhh to też ten Siofor Cię umęczył! Ta biegunka to na pewno po nim. Mnie już dopadła po zażyciu 1 tabletki :-) I to na dodatek pojechaliśmy do znajomych (zupełnie się nie spodziewałam, że ten lek zacznie tak szybko działać) Po kilku godzinach zaczęłam mieć takie masakryczne mdłości, że skupiałam się tylko na tym, żeby nie narozrabiać a za kilkanaście minut jak mnie biegunka dopadła to moja imprezka przeniosła się do łazienki :-D aż mnie M szukał co się ze mną dzieje. he he
 
Milagros co to jest hiperka ??jak ja mam sprawdzić czy ja tego nie mam?? brzuch mam lekko wzdęty, ale to może być przez zastrzyki...
Madzialenaka myślisz że u mnie to ciąża pozamaciczna??? a jakie sa jej objawy?? czy po in vitro jest możliwa ciąża pozamaciczna....
No to pięknie...:(
 
IKasia dziewczyny pisały, że lekarze zalecają no-spę, żeby brać jak boli brzuch i się jej nie bać. No-spa jest nieszkodliwa, lepiej weź.
 
Lawendowy Sen

tak-bardzio-mocnio-przytulam-cie


nie smutaj się już
 
Mayyka nie w żadnym razie jaka pozamaciczna, moja pozamaciczna była w 2009 r i teraz jak się udało to czułam jej skutki.
Po in vitro może być ciąża pozamaciczna, ale w ogóle sobie takich rzeczy nie wmawiaj. Masz piękną betę bo dzieciaczki uwiły sobie gniazdko w macicy.
 
Także jako pierwsza Cię wyciskam z całych sił by dodać Ci jeszcze więcej energii ( bo zaraz zleci się tłum dziewczyn i będziesz cały dzień przytulana). Oj nie wiem jak dasz radę oddychać przy tych uściskać. :rofl2::rofl2::rofl2:.

Także dzisiejszy dzień ogłaszam ogólnopolskim dniem przytulania lawendowego snu. :-) Może od tych uścisków pogoda nam się zmieni? Bo tak myślę, że jeden uśmiech lawendowego i cały śnieg stopnieje.
:-D


Sylwia, kochana jesteś. Na prawdę nie wiem, co powiedzieć :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: chyba pierwszy raz w życiu.
Dziękuję Ci bardzo za te przytulania. Mam nadzieję, że mi pomogą i odgonią łzy i podły nastrój.

Sylwuś, czy wiesz, że

b_love_32.jpg
 
Witajcie Kobitki :-)
mam nadzieję,że dziś będzie tu trochę radośniej :-) ja tam się trochę martwię , bo mam wrażenie ,że @ po tych kłuciach wczorajszych bardzo mi się nasiliła, ale mam nadzieję,że to zbieg okoliczności, bo czytałam ulotki i oprócz wiadomych skutków ubocznych na temat @ nic nie doczytałam. A mam takie pytanie : czy jak zaczęłam menopur dawać po prawej stronie a gonal po lewej to już mam tak podawać czy można zmieniać strony ?
 
reklama
madzialenak - tak to *spam*, zastanawialam sie wczoraj czy jest w 100% bezpieczny ale twierdza na ulotce, ze tak :)
Smaku nie ma za przyjemnego i pozostaje posmak czosnku ale trudno byleby pomogl. Nie chce by choroba bardziej sie rozwinela. Czytalam na jakims forum, ze dziewczyny bardzo go chwala, tylko jedna napisala, ze miala po nim astme chyba. Swoja droga dziwne! A Tobie pomogl pewnie skoro juz zuzylas 3 buteleczki ??
 
Do góry