reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Posiedziałabym z Tobą, ale jutro, a właściwie to już dzisiaj za kilka godzin muszę wstać do pracy, chociaż jeszcze się nawet nie położyłam. Dlatego idę choć na chwilkę przytulic się do poduszki i do męża.
Tobie tez tak radzę zrobić:-)
Dobranoc. Spokojnej nocy.



k,NDgzNTI5OTEsNDgyOTQyMDI=,f,6668d1d8.gif
 
reklama
Lawendowy doskonale Cię rozumiem, że mimo całej energii czasami przychodzi czas kiedy bateria się wyładuje, uśmiech znika i pojawiają się łzy. Oby te łzy były wynagrodzone i żeby Twoje marzenie wreszcie się spełniło, a wszelkie smuteczki odeszły w zapomnienie. Cieszę się, że powoli nastrój się poprawia, a energia powraca. Także jako pierwsza Cię wyciskam z całych sił by dodać Ci jeszcze więcej energii ( bo zaraz zleci się tłum dziewczyn i będziesz cały dzień przytulana). Oj nie wiem jak dasz radę oddychać przy tych uściskać. :rofl2::rofl2::rofl2:.

Także dzisiejszy dzień ogłaszam ogólnopolskim dniem przytulania lawendowego snu. :-) Może od tych uścisków pogoda nam się zmieni? Bo tak myślę, że jeden uśmiech lawendowego i cały śnieg stopnieje.

Ja też idę odwiedzić łóżeczko czy jeszcze stoi na swoim miejscu i wygląda tak samo jak poprzedniej nocy.

Miłych snów o naszych marzeniach, które już niebawem okażą się rzeczywistością :-D
 
Kochane staraczki - po raz ostatni wprost z porodówki przesyłam Wam moc wirusków ciążowych *************************

Po 3 tygodniach pobytu na oddziale dziś w nocy zaczęły odchodzić nam wody. Leżymy sobie pod ktg, monitorujemy się i czekamy na 7.40 i męża. Jeszcze w to nie do końca wierzę, że wieczorem będę tulić moje szkraby.
 
Kochane staraczki - po raz ostatni wprost z porodówki przesyłam Wam moc wirusków ciążowych *************************

Po 3 tygodniach pobytu na oddziale dziś w nocy zaczęły odchodzić nam wody. Leżymy sobie pod ktg, monitorujemy się i czekamy na 7.40 i męża. Jeszcze w to nie do końca wierzę, że wieczorem będę tulić moje szkraby.

Lilonka powodzenia!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki :-)

Ikasia jak się czujesz? Bierzesz no-spe? Nie denerwuj się pracą :) Pomyśl sobie, że jak będą tak fikać, to opuścisz ich prawie na 2 lata :szok: :-D
 
Madzialenak ale to musi być fajne uczucie :-) jak w brzusiu latają takie małe motylki od naszej kochanego Maluszka :-) A jak brzusio poszedł Ci do przodu to musi być superancka mała piłeczka (tak sobie wyobrażam) A to dobrze, bo oznacza, że szczuplutka jesteś :tak:
Ja Siofor nadal biorę i to od miesiąca już tą samą dawkę co Ty :-) 875. Ale powiem Ci, że dopiero teraz zaczynam się do niego przyzwyczajać, bo już nie mam takich strasznych mdłości i sensacji żołądkowych jak wcześniej, ale jeszcze czasami są :crazy: A Ty już Siofor odstawiłaś?
 
reklama
Malinuś Przesyłam fluidki!!! Przepraszam ze tak późno ale nie miałam wczoraj komputera...:sorry:
Ja brałam w 1/5 ampulki ovitrelle w pt i w pn a w środę robiłam sikacza-wyszła wyrazna czerwona druga kreska. A w czw beta 20,7. A ze test wykrywa stężenie od 26 to trochę tego ovi musiało jeszcze we krwi krążyć. Jutro zobaczymy ile jest tej mojej bety (lekarka mówiła ze właśnie w sb wynik będzie "prawdziwy").
Molla gratuluje! Moze drugi maluch pózniej sie zaimplantowal po prostu. Trzymam w każdym razie kciuki aby tak było ;-)
Jogo bardzo mi przykro:-(
Milenek ja nie wiem, nie znam sie na progesteronie:no:
Lilianka powodzenia!!!
 
Do góry