reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witajcie kochane!!!

Dzisiaj byłam na becie, wynik będzie w poniedziałek. Mam cichutką nadzieję że beta ładnie wzrosła....Ale nie jest kolorowo, martwią mnie te bóle. Już nawet nie są to skurcze macicy, ale od czasu do czasu (np. wczoraj od południa do wieczora) odczuwałam kłucie w prawym jajniku. A dzień wcześniej kuło mnie w lewym...masakra idzie zwariować. USG mam dopiero za ok. 2 tygodnie....Czy któraś z Was też miała takie bóle??? Jeszcze dzisiaj miałam koszmarny sen, śniło mi się że zaczęłam bardzo plamić, ale taką starą krwią :(
 
reklama
darii dzieki kochana...brzuch boli troszke...bol jak na okres....i troszke mnie to martwi...no-spy nie biore....nie chce sie lekami faszerowac....A Was tez tak bolalo po transferze....
Ja mam glupie mysli e sie i tak nie uda....wczoraj wieczorem nawet sie poryczalam przy moim M...:(
 
lilonka - powodzenia !!! Trzymam kciuki za Wasza trojeczke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Szczesliwego rozwiazania!!!!!

Mnie dopadlo jakies chorobsko :( Macie jakies super srodki by wyzdrowiec??? Maz mi kupil jakis syrop pierwszy dla kobiet w ciazy na bazie czosnku, soku z malin i soku z czarnej porzeczki. Slyszalyscie cos o nim??
 
Witajcie kochane!!!

Dzisiaj byłam na becie, wynik będzie w poniedziałek. Mam cichutką nadzieję że beta ładnie wzrosła....Ale nie jest kolorowo, martwią mnie te bóle. Już nawet nie są to skurcze macicy, ale od czasu do czasu (np. wczoraj od południa do wieczora) odczuwałam kłucie w prawym jajniku. A dzień wcześniej kuło mnie w lewym...masakra idzie zwariować. USG mam dopiero za ok. 2 tygodnie....Czy któraś z Was też miała takie bóle??? Jeszcze dzisiaj miałam koszmarny sen, śniło mi się że zaczęłam bardzo plamić, ale taką starą krwią :(

Bolace jajniki to uroki invitro. Bola bo sie kurcza bo stymulacji ja tez tak mialam... W sumie mam do dzisiaj. Tylko sie upewnij czy hiperki nie masz, ale skoro nie piszesz o wielkim brzuchu to nie masz ;) nic sie nie martw bo jajniki na ciaze nie maja wplywu. Niech sobie bola. A strach przed krwia to pewnie kazda mam. Ja caly czas sprawdzam czy cos tam sie nie dzieje.... Niestety ciaza to ciezka praca i wiele stresu....
 
Molla super wieści!!! gratulacje :-) Tak się cieszę, ale to jest dowód na to, ze po burzy zawsze wychodzi słońce. A u Ciebie ta nawet tęcza ze wszystkimi kolorami się pokazała :-) Jeszcze raz gratuluje :)
Lulin Tobie też z całego serca gratuluje!!!
Roxi powodzenia na dzisiejszym usg! Trzymam mocno kciuki, żeby wszytko było dobrze!
Malinuś za Ciebie też oby betka była na tyle duża, żebyś wątpliwości nie miała
Jogo strasznie mi przykro, że beta spadła. A Ty robiłaś sobie przeciwciała tarczycowe???
 
Madzialenak o jejciulku :-) aż do 12 tc go grałaś - masakra :-) no ale może jeszcze z miesiąc to i ja go w końcu będę dobrze tolerować
 
Mayyka ja też miałam takie kłucie w lewym jajniku, doktor powiedział, że może to być od ciąży pozamacicznej, która na nim była. Jajnik po tej ciąży mam ścięty poprzez co mogły się ruszyć blizny i dlatego tak bolało. Takie kłucia odczuwałam bardzo długo i codziennie tak ok do 10 tc. miałam brać nospę 3x1 tabletka.
 
Darii ja po tych wszystkich lekach przez pierwszy trymestr miałam non stop biegunkę. Jak tylko odstawiłam wszystko odeszło. Wydaje mi się, że to po sioforze bo jak go zaczęłam brać to tak po tygodniu zaczęły się te rewolucje.
 
reklama
Lawendowy sen Bardzo Ci dziękuję! Ja wierzę w to, że "szef" nas wysłucha
Właśnie dokończyłam czytać posty z wczoraj i widzę, że Ciebie przygnębienie dopadło, naszą kochaną pocieszkę!
Lawendowy śnie ja Ci powiem tak, chociaż każda z nas ma czasami gorsze dni, to zawsze po ciężkich chwilach w najmniej oczekiwanym momencie przychodzi szczęście. Tulę Cię mocno!!! Przeziębienie już wyleczyłaś???
 
Do góry