reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hola ja się smiałam do męża że robimy duzyne piłkarską....trener reprezentacji poslki moze kiedsy skorzysta:p
Ciagle zastanawiam się ile wziąć bąbelków...ale chyba zdecyduje sie na jednego...czy któraś z Was miala podawanego tylko jednego, czy wszystkie bierecie dwa?

No i jeszcze pytanko, bo podaję sobie progesteron dopochwowo...mam dawac3 tab/dziennie...tylko z tych nerwow nie spytalam sie cy naraz 3 tabletki czy 3 razy na dobe? No i kurcze dałam rano globulkę, poszlam do sklepu i bieliznę musialam zmienic..normlane??
 
reklama
Ikasia - ja ostatnio rozmawiałam z lekarzem na ten temat, czy brać 1 cz 2. Powiedział, że przy 2 jest większa szansa, ale nie dopytałam z czego to wynika.
 
Witam Was dziewczynki!! Dopadlam sie na chwilke do komputera u znajomej i niestety nie mam jak poczytac co ostatnio naskrobalyscie ale chcialam Wam zyczyc Zdrowych i Wesolych Swiat Wielkanocnych!!!
Ja mam kolejna wizyte 19-go kwietnia i jesli ktoras bedzie odswiezala liste, prosze o dopiske :)
Myslicie, ze jest mozliwe bym zobaczyla plec na kolejnym podgladanku??? Bardzo jestem ciekawa co tam sie ukrywa :-):-)
Narazie wokol mnie same dziewczynki ciazowe to moze i ja bede miala ;-);-)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i nadal trzymam za kazda kciuki!!!
 
Gosia wiem,ze Ci przykro tez chcialabym parke ale wazne, ze choc jeden sie zadomowil

Jogo tez mysle o sikaczu, choc obiecywalam sobie ze go nie zrobie. Ale teraz Ty mnie zachecilas i korci. Objaw pozytywny super- 3 mam kciuki, nadzieja rosnie.

Mola ja niby wczesniej mialam jakies objaw teraz ich brak tak jak TY. Loteine tez biore ale zadnych zmian w zwiazku z tym nie odczuwam. Musimy trzymac sie tego jak pisza dziewczyny jedne maja objawy inne a ciaza jest. Ja popijam meliske jak wariuje i szukam zajecia zeby starac sie nie myslec. Musimy byc twarde;-).Glowa go gory.
 
Gerbera, witaj

Molla
, podpisuje sie pod tym co juz dziewczyny napisaly. Ostatnio nie mialam zednych obiawow i sie udalo. Przy crio niby byly obiawy a nie zaskoczylo. Nie ma reguly obiawy,czy ich brak niczego nie wskazuja. Ja podobnie Jak Gerbera w tym czasie oczekiwania na bete codziennie pilam melise. Dodatkowo bajeczki i filmy relaksuajce. Co do progesteronu , to ja biore 400mg na noc i nie zauwazylam zadnych zmian tam na dole.

Ikasia, to,ze progesteron a wlasciwie jego otoczka wyplywa, to normalne. Najlepiej na czas aplikacji nosic wkladki higieniczne. Poza tym mnie lekarka zalecila aplikacje na noc przed zasnieciem. Podobno dobrze polezec ok. godziny,zeby sie lepiej wchlonal.
 
Ostatnia edycja:
A zastanawiam się czy brać dzisiaj na noc progesteron...no bo skoro jutro rano ma być transfer, no to moe lepiej zeby tam nie bylo tej mazi po globulce?? Jak myslicie....
Ciagle do mnie nie dociera ze to już jutro...no ewentualnie we wtorek...ale to juz....niedlugo....
Tylko tak myslę, czy jesli to będzie wtorek, to będie znaczylo, ze zarodki będa już 5 dniowe....nie lepiej zeby dojrzewly w brzuszku??
 
Ikasia musisz wziąć progesteron wieczorem. przecież jak rano wstaniesz i się umyjesz to resztki jego wypłuczesz. Ja nawet w dniu transferu miałam sobie 2 tabletki zapodać.
 
Ostatnia edycja:
madzialenak dziekuję Ci bardzo...nie byłam pewna więc wolalam zapytac:)

A ja jesem szcęśliwa,bo brzuch juz nie boli...wrocil mniej więcej do stanu sprzed stymulacji..moze troszke jest jeszcze bolesny przy dotyku, ale obywa się bez tabletek, wiec chyba nie jest zle, zwlaszcza ze ja mam bardzo niski próg bolu:)
 
reklama
Do góry