reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Malinuś - w Invikcie jest w porządku i tylko tę klinikę polecam , w Invimedzie nie było dobrze, również miałam wątpliwości czy maluszki na prawdę były podane
 
reklama
Lawendowy, no pewnie, że musi być dobrze musi się udać! Ale jak tam czytam o tym, ze u dziewczyn było tak profesjonalnie, ze widziały swoje maluszki już po podaniu, to już całkowicie mnie osłabia, bo mój lekarz miał dziwna minę jak transferował...

Lawendowy, ja też często mam pecha i co jest możliwe to zawsze pod górkę...Nie jesteś sama;/
 
Witajcie :) UFFF...Złośliwy się zmniejszył. Doktorek mówi, że teraz nie powinien zagrażać przy następnej próbie. Trochę jestem rozczarowana bo myślałam, że całkiem zniknie. No nic i z tego trzeba się cieszyć. Teraz muszę dostać moje @ dni. I gdzieś za 2-3 miesiące będę wstanie przyjąć nasze maleństwa. Trzymam cały czas za was kciuki, wierząc, że się nam wszystkim uda.
535429_336441406455399_31113944_n.png
 
Malinuś :-) właśnie, Ty sobie głowy niepotrzebnie nie zaprzątaj, bo na pewno się uda :tak::tak:

Benle :-) cieszę się,że się odezwałaś, nie raz myślałam co u Ciebie. I bardzo się cieszę, że już niedługo będziesz mogła przyjąć maluszka :-) i wierzę, że ten kolejny raz będzie tym szczęśliwym :tak::tak:
 
Benle, to dobrze, że już niedługo wracasz do gry. Maluchy już czekają z niecierpliwością na swoja mamusię. Kochana, trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli. I wpadaj do nas częściej.
 
Benle - kciuki za Ciebie co by to było już i co byś mogła swoje maleństwa mieć z sobą. Fajnie, że piszesz nam co u Ciebie.

Malinuś - nie znam Twojej kliniki tak normalnie, ale z opisów Twoich jak dla mnie jest dziwna:sorry2:. No, ale najważniejsze teraz, żebyś jak najszybciej wzięła swoje maluszki ze sobą. No i żeby rozgościły się u Ciebie na dobre na 9 m-cy.

Gotadora - to super ostatnie dni miałaś. Fajnie odwiedzić rodzinkę. Zwłaszcza taką, którą się lubi. Ja mam jedna przyszywaną od mojego emka "ciocię". W cudzysłowiu ciocia, bo ona do mnie czuje "sympatię" niesamowitą już od mojego ślubu z emkiem, chociaż nic jej nie zrobiłam, a tak poza tym reszta rodzinki emka jest ekstra i wzajemnie się lubimy.
 
dziewczyny, co do transferu, to w gdynskiej gamecie , tez sprwadza embrilog czy zarodek zostal podany, usg tez bylo, tyllko ja na nim nic nie widzialam;) to moim zdaniem powinno byc ogolna praktyka we wszystkich klinkiach.
najlepiej jakbysmy mogli przed samym transferem zobaczyc na szkilku nasz maluchy a pozniej sprawdzic, ze rzecziwscie juz ich tam nie ma bo sa u nas w srodku.

Kinga_1/ kamryn, czy wam tez lekarz liczyl ilosc pecherzykow antralnych?
 
reklama
Aneszka81 - tak liczyli mi, ale pęcherzyki to niestety nie to samo co oocyty. Ostatnio miałam 7 pęcherzyków, z tego 4 oocyty były, w tym 3 prawidłowe. No i niestety tylko jeden się ładnie zapłodnił. Inne łobuziaki nie chciały.
 
Do góry