reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
lawendowy_sen - Piję zioła, bo jak czytałam na forach większości pomagały. Nie spotkałam się z negatywnymi opiniami. Czy możesz mi przybliżyć co to jest niewydolność wielonarządowa i czemu zioła mogą wtedy zaszkodzić. Trochę się tym zmartwiłam.
Kinga_1 -Pierwsze podejście też miałam w gamecie gdyńskiej u tego samego lekarza. Za pierwszym razem długi protokół a teraz długi zmodyfikowany. Pytałam czy nie lepiej byłoby krótki ale dr powiedział, że w moim przypadku lepiej taki. Moje AMH wynosiła przed I podejściem w zeszłym roku 0,8 a FSH 12. Przed tą stymulacją nie powtarzałam, robiłam FSH 6, LH i Estradiol muszę sprawdzić.

aneszka81 Ja od jutra już menopur po 300. Niby mamy te same dawki ale mój protokół to chyba nie jest krótki. W poprzednim cyklu brałam antykoncepcję ale tylko 25 dni. Potem odstawiałam i zaczęłam Gonapeptyl 1 raz rano co drugi dzień. Po 6 dniach zaczęłam Menopur. Czy Ty mesz taki sam harmonogram?
 
pytanko do dziewczyn, które biorą selen i cynk: znalazłam takie tabletki połączone, selen+cynk + witaminy, albo połączenia typu "cynk +A", "selen +E", co bierzecie?czy czysty selen i czysty cynk?doradźcie, proszę :-)
 
DOBRANOC WSZYSTKIM :-) Ja na dzisiaj łykam ostatnią tabletkę i idę odpoczywać. Wymyśliłam sobie, że duphaston będę brać co 6 godzin ( bo 4 x 1), a utrogestan co 8 godzin ( bo 3 x 2). No i dzisiaj kończę duphastonem właśnie.
 
Kinga_1, antralnych po ostatnim ush mialam ok.7 na jednym jajniku i 4 na drugim, ale nie wiadomo, czy podczas stymmulacji wszystie zaskocza.Natomiast po 1.in vitro milam 4 komorki pobrane ale tylko jedna byla prawidlowa, zaplodnila sie i podano mi ja jako 8B- niestety nie zostala z nami.

Kamrun, ja ma krotki protokol i gonapeptyl zaczynam w 1wszym dniu cylku, 4.dnia dojdzie menopur a pozniej sie zobaczy:) wiem , ze potzreba jednej komorkizeby byla ciaza, ale chcialabym miec chociaz 2, bo zawsze to troche wieksze szanse.
 
Dobranoc Robaczki :-)

dobranoc.jpg
 
Kamryn, ja nie mam przysadki mózgowej, a co za tym idzie mam niedoczynność tarczycy, nadnerczy, przysadki, jajników. Z tego powodu nie mogę stosować wielu ziół, np dziurawca, który jest w składzie mieszanek o Sroki i o. Klimuszki.
 
reklama
Do góry