reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga_1, ja tez bede miala krotki protokol, od 1-3 dnia stymulacj 375 menopuru, nastepne 4 dni 300 menopur a pozniej podgladanko i wtedy bedzie wiadomo jak zareagowalam.
 
A propo na poprawienie humorku oglądam sobie mebelki dla maluszków na allegro. Są śliczne :-) Nie wiem czy kiedyś będę miała szansę kupić :-( , ale chociaż pooglądam.
 
Ostatnia edycja:
Kinga_1, ja tez bede miala krotki protokol, od 1-3 dnia stymulacj 375 menopuru, nastepne 4 dni 300 menopur a pozniej podgladanko i wtedy bedzie wiadomo jak zareagowalam.

A lekarz nie zalecił Ci jakiś analogów? No i czemu masz tak późno podglądanko? Ja miałam teraz podglądanie w 5 dniu i w 9 dniu, po to, żeby dostosować leki. A w I moim IVF miałam co 2 - 3 dni kontrole co i jak.
 
Kinga_1 mam gonapeptyl zaczac od 1dc, a podgladanko tak pozno, bo b.kiepsko reagje, za 1.razem mialam po 7 dniach, a teraz tak, moze przez ten okres okolo wielkanocny;)
 
Aneszka81 - aaa... to wszystko już jasne. A ja Ci powiem, że u mnie są takie same wyniki przy dużych dawkach stymulacji jak i wtedy jak byłam stymulowana Clostillbegytem. A opcja stymulacji wyszła mi sporo tańsza wtedy, bo jakieś grosze mnie kosztowały wszystkie leki. A ostatnio za stymulację ( tzn. leki i podglądanie) dałam tak 5 tys. No cóż. Rezultat będę znała w tą sobotę moich starań.
 
Przepraszam ze tak tylko o sobie,ale pisze z tel. Nadrobienia wieczorem wpisy:) odebrałem wynik bez zmian hcg <2, progesteron wzrósł od poniedziałku do 13 ale to przez leki. Choć już dzisiaj nie brałam. Ale już sie pogodzil z tym. W marcu pójdę po moje 2 ostatnie mrozaczki.
 
Witam wszystkie nowe koleżanki :-) i za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki &&&&&

Malinuś ... tak mi przykro, ale widać że silna kobietka z Ciebie i masz już dalszy plan boju - na pewno uda się następnym razem &&&&

Kinga :-) dobrze,że oglądasz mebelki - Kochana - już niedługo będziesz urządzać pokój dla maluszka &&&&&
 
reklama
Malinus - przykro mi:( widze ze masz juz plan i jak najszybciej wracasz po swoje mrozaczki ale i tak pewnie smutek niesamowty- ehhh ja jeszcze 2.5 dnia i tez sie dowiem.... trzymaj sie kochana
 
Do góry