reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A propo, a mnie rozbawił mój tatuś tekstem, który właśnie walnął: "ja z Tobą nerwowo nie wytrzymam" :-D Zabawne to było biorąc pod uwagę, że to mówiła osoba, która jest chora na alzheimera i której ja co chwilę muszę przypominać, że ma ubrać kurtkę ( bo cały czas o tym zapomina). A przypominam co 5 sekund.
 
Kinga, no widzisz, chyba za często jednak przypominasz o tej kurtce, skoro Tata już z Tobą nie wyrabia :-)
(oczywiście żartuję)
Dobrze, że o niego dbasz i zajmujesz się najlepiej jak potrafisz. Wiem, że czasem oczekujesz miłego słowa od Taty, a tu wręcz przeciwnie. No ale po pierwsze choroba, a po drugie i tu sama o tym pisałaś, że Twój Tatuś umie tupnąć nóżką.
Nie przejmuj się i rób swoje :-)
 
reklama
Kinga, witaj,ja rowniez ma AMH 0.4, moglabys mi napisac czym Ty bylas ostatnio stymulowana i jak dlugo? i co dostalas po transferze z lekow? dziekuje
 
Do góry