reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Sylwia1985, masia123, agapl13, malinuś, lawendowy_sen[FONT=&quot][/FONT]

Moje kochane dzięki za wsparcie i nadzieję ale niestety ...zrobiłam rano sikańca,no i oczywiście cholerna gruba jedna krecha !!!!!!!!!!!A po południu już pojawiło się minimalne plamienie,czyli to po prostu rozregulowanie cyklu pomyślałam, tylko że teraz po plamieniu nie ma już ani śladu, brzuch całkiem przestał boleć a temperatura wciąż wysoka! W takim układzie jestem tym bardziej zła bo już bym wolała dostać ten @ i mieć święty spokój!!Nienawidzę siebie za to że wciąż tak się łudzę !!Boże dlaczego jestem taka głupia i naiwna!!
 
reklama
Kochane wreszcie @. Właśnie się zaczęła. Błagam napiszcie, czy jutro dopołudnia tak koło 10 mogę liczyć ,że to drugi dzień cyklu??????????????? Bo chciałabym wreszcie te badania zrobić. Błagam odpiszcie
 
Aneszka, nie nie dzwoniłam. Ale za to dzwoniłam do firmy produkującej Biosteron DHEA (Lek-am) i ma pojawić się w aptece na przełomie marzec/kwiecień. A ja muszę zacząć go brać od końca kwietnia.
 
Asia, niestety :no:
Jeśli zaczęła się dzisiaj, to 1dc trzeba liczyć od jutra.
Ale najważniejsze, że dotarła sama, nie kurierem, nie pocztą, nie dyliżansem, ani gołębiem, sama, sama, sama!!!
Może moje fluidki @ pomogły? :-)
 
Kochane wreszcie @. Właśnie się zaczęła. Błagam napiszcie, czy jutro dopołudnia tak koło 10 mogę liczyć ,że to drugi dzień cyklu??????????????? Bo chciałabym wreszcie te badania zrobić. Błagam odpiszcie

Wedlug mnie jesli dostalas popoludniu to dopiero jutro jest pierwszy dzien cyklu - bynajmniej u mnie w klinice tak licza ale moze niech sie inne wypowiedza
 
Kinga, witaj,ja rowniez ma AMH 0.4, moglabys mi napisac czym Ty bylas ostatnio stymulowana i jak dlugo? i co dostalas po transferze z lekow? dziekuje

Aneszka81
- nie wiem jaki ty będziesz miała protokół, ale ja miałam krótki. No strasznie mieszanie z lekami, bo kiepsko na nie reaguje, tzn. i od 1 dnia cyklu do 5 - Gonapeptyl wieczorem plus do tego z od 3 do 5 - Pergoveris z rana 2 ampułki plus dodatkowo wieczorem GonalF 300, a od 6 do 9 dnia cyklu wieczorem już tylko 1/2 ampułki Gonapeptyl plus Pergoveris 3 ampułki. Potem Ovitrelle w 10 dniu cyklu już tylko no i od 10 dnia cyklu i nadal biorę Medrol 1/2 tabletki - 1/2 tabletki - O. W 11 dniu cyklu przed punkcją Summaed 2 tabletki, a od punkcji dodatkowo oprócz Medrolu brałam Duphaston 3 x1 plus Utrogestan ( odpowiednik Luteiny dowcipnej, ale mocniejszy, bo 100 mg) 3 x 1. A teraz po badaniu progesteronu mam podwyższony duphaston do 4 x 1 i utrogestan 3 x 2. No i oczywiście sama witaminy przed stymulacją jakiś czas i nadal,tzn. : Femibion Natal Classic, folik 0,4, Koenzym Q10 - 60 mg. No i to byłoby na tyle. A do punkcji brałam jeszcze mleczko pszczele 2 x 300 mg. Ufff... to byłoby na tyle :-) A Ty jak masz brać?
 
reklama
Sylwia1985, masia123, agapl13, malinuś, lawendowy_sen

Moje kochane dzięki za wsparcie i nadzieję ale niestety ...zrobiłam rano sikańca,no i oczywiście cholerna gruba jedna krecha !!!!!!!!!!!A po południu już pojawiło się minimalne plamienie,czyli to po prostu rozregulowanie cyklu pomyślałam, tylko że teraz po plamieniu nie ma już ani śladu, brzuch całkiem przestał boleć a temperatura wciąż wysoka! W takim układzie jestem tym bardziej zła bo już bym wolała dostać ten @ i mieć święty spokój!!Nienawidzę siebie za to że wciąż tak się łudzę !!Boże dlaczego jestem taka głupia i naiwna!!

MajaSayuer - a propo my tutaj na forum sikańcom mówimy zdecydowane nie. Są niewiarygodne !!! Nie raz dziewczyny miały piękną betkę, a sikaniec nie pokazywał. Więc jak chcesz sprawdzić czemu nie masz @ to zrób betkę, a nie sikańca. Koniecznie :tak:
 
Do góry