reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki wróciłam z usg, wszystko jest w pożądku :-):-):-):-):-):-):-)
Mój żuczek ma 11mm i pięknie bijące serducho bo aż 135 uderzeń na min..
Na szczęście hiperka ustępuje, jajniki mają już po 6cm, co zawdzięczam clexane. Oby tak dalej do następnej wizyty 20-go.
Przepraszam, że tylko o sobie ale dopadł mnie ból głowy i nie nadrobię nawet dzisiaj co pisałyście, może jutro..
Dobrej nocy i kolorowych snów Wam życzę !!!!
 
reklama
Gotadora a jak ty sie czujesz kochana. Sorki za bledy,ale pisze na telefonie i nie umie ani mordki wstawic ani pogrubic. Matko,co za łamaga ze mnie...
 
Asia, jesteśmy w tym samym wieku, czyli 21 :-)
Nie przejmuj się koleżanką. Ja tez mam w pracy "koleżankę", która zaliczyła wpadkę w wieku 20 lat i szczyci się tym niezmiernie, że jej 19 letni syn i jego koledzy uważają ją bardziej za jego siostrę, niż matkę. Przynajmniej tak mówi.
A drugie dziecko urodziła, jak miała 30 lat, ale cały czas uważa, że to i tak było już późno. Oczywiście ja też nie raz, nie dwa, usłyszałam od niej przykre uwagi na ten temat. Ale co tam, biorę na nią poprawkę i staram się nie przejmować.
Niektórzy już tak mają, że czego się nie dotkną, to zaraz to im jest dane.
 
Cześć dziewczyny!
Hej dziewczynki! Miałam ciężki tydzień ale od dziś obiecuję że będę z Wami częściej A więc 15 marca pędzę do Invimedu na pierwszą wizytę, martwi mnie jednak to że nie ma miejsc do polecanego mi przez Was dr. Gizlera już w tym miesiącu
smutas.gif
Wyczytałam że bardzo ciężko się do niego dostać, Pani w rejestracji poleciła mi dr.Dorotę Wickiewicz, zapisałam się ale teraz mam wątpliwości bo opinie w necie są o niej różne
smutas.gif
Może któraś z Was ją zna ? Nie chcę już czekać dłużej a poza tym na niepłodność leczyłam się już tyle lat że nie da się niczego prócz invitro już dla mnie zrobić więc czy ważny jest lekarz? Nie wiem sama...W końcu to 12 tysięcy...



36 lat, 4lata starań, PCO, Laparoskopia 2 lata temu, jajowody drożne, lekko podwyższona prolaktyna, stymulacja CLO, żołnierzyki mało ruchliwe,
Styczeń 1 IUI
smutas.gif

Luty 2 IUI
smutas.gif

Marzec 3 IUI ...: (
Kwiecień 4 IUI...
smutas.gif

Maj - starania bez IUI...
Od tego czasu minęło 9 miesięcy i nic, nie ma już czasu do stracenia PODCHODZIMY DO IN VITRO!

Ja osobiście nie polecam dr Wickiewicz podchodziłam u niej do IUI i nie mam o niej dobrego zdania. Jest jakaś taka za mało zaangażowana i nie kojarzy sytuacji. Ja mieszkam w UK a do IUI podchodziłam właśnie w invimedzie we Wro, więc nie było łatwo wszystko zgrać, przyeciałam do Pl specjalnie na IUI i ona o tym wiedziała, bo rozmawiałam z nią wcześniej i kontaktowałam się mailowo. I jak byłam jakoś na podglądaniu endo ona stwierdziła ze coś pomału rośnie i moze być za cienkie do przeprowadzenia zabiegu i zapytała mnie czy mozemy przełożyć IUI na następny miesiąc:sorry2: wkurzyłam się i mówie do niej że niedarady bo ja nie mieszkam na stałe w Pl i specjalnie teraz przyleciałam na to IUI, a ona popatrzyła na mnie ze zdziwieniem jakby o tym nie wiedziała:baffled: W ogóle jakaś dziwna jest, tak jak wspominałam-za mało zaangazowana... No ale to moja opinia i odczucia... Słyszałam ze dr Gizler jest b. dobry. Takze nie wiem jak uważasz ja bym drugi raz do dr Wickiewicz nie poszła:no:
 
Ostatnia edycja:
Molla dziękuje,że pytasz. Ja się dobrze czuje, zwykle ok. 16 dopada mnie sen zimowy, chyba w poniedziałęk znowu będę musiała ratować się latte, bo jakoś do domu będę musiała dojechać, a wyjadę już przed 9ta, więc to będzie dla mnie długi poniedziałek, muszę być przed 12stą na wyniki, wizyta na 16stą
 
reklama
Do góry