reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje drogie, zrobiłam pierwszą weryfikację 3dpt 6 dniowego blastka progesteron 24,55 i skusilam sie na bete <2 zawsze mi taka wychodzila... Progesteron jest w normie? Czy zwiększyć dawkę, jak było u Was? Miłej nocki:)
 
reklama
Kaska jak ja Tobie zazdroszczę...:tak: a ja dalej czekam na 1dc i jak na złość nie ma zamiaru przyjść wcześniej, choć zwykle tak mam. Kurcze wogóle mam dziś doła...zadowolona pochwaliłam się koleżance ,że może niedługo zostanę mamą, a ona na to " a czy ty za stara na to nie jesteś?" Ale mnie wkurzyła na maxa :angry:.
No fakt kilka dniu temu stuknęło mi 36 , ale to chyba nie tragedia....
Oczami bym ja chyba ucapila!!!!!!!!Ja mam 35 i na szczescie nikt mi jeeeeszcze tak nie powiedzial!!!!!!!!!!Co za wredna baba z tej nibyyy kolezanki!!!Takich lepiej nie znac!
Moja mama urodzila ostatnie 4-te dziecko w wieku 38lat!Wiec ja daje sobie takze czas do 40-tki ewentualnie:

Dzien doberek forumowe kwiatuszki!!!!
Ja szykuje sie do pracy:)
 
Witam Was,Dziewuszki, :-)

Domat, ciesze sie ogromnie,ze Twoj zuczek rosnie jak na drozdzach a serduszko bije jak dzwon :-)

Asia, hmmmmm Ty masz 36 lat a Twoje otoczeniu uwaza ,ze jestes za stara???:szok: uuuuuuuuuuuuu Za stary moze byc ktos ,kto jest po 50,czy 60 ale nie Ty. Wiele jest jednak ludzi , ktorzy mierzy innych ta sama miara co siebie.
Ty nie patrz na to co mowia inni, to jest Twoje zycie. Rob ,to co uwazasz za stosowne i nie zadreczaj sie gadaniem ludzi postronnych.

Kaska, odpoczywaj ile tylko mozliwe, by w poniedzialek byc w formie, bo przeciez to TWoj Wielki Dzien!!!!! :-)

MILEGO DNIA!!!!!
 
Ostatnia edycja:
malinuś - ja nie jestem tak bardzo obeznana jak nasze weteranki z forum ale wydaje mi się, że dawkę progesteronu powinnaś zwiększyć. Mi madzialenak doradziła zwiększenie w pierwszym tyg po transferze i nie wiem czy nie zawdzieczam jej tego, że mój żuczek teraz ślicznie rośnie.. A jak pojechałam na pierwszą wizytę do mojego lekarza (a miałam progesteron ponad 300) powiedział, że ma być taki duży by utrzymać ciąże. A jakie dawki przyjmujesz??

Asia - Nie przejmuj się, bo głupimi ludźmi nie trzeba zawracać sobie głowy. Ja też mam taką kuzynkę co wszystkie rozumy pozjadała odnośnie zachodzenia w ciążę. Uważa, że zajście w nią jest tak łatwe jak picie herbaty więc nie mam już z nią wspólnego tematu!

Kaska - W poniedziałek Twój wielki dzień! Trzymam kciuki za dzieciaczki by się ładnie rozwijały &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

milagros - mnie hiperka już mija i Tobie życzę tego samego! Leż i odpoczywaj bo niedługo nie będziesz miała jak..

fusun - trzymam kciuki za wtorkową wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

sylwia - super beta! Nic się nie martw i spróbuj cieszyć się swoim szczęściem!!!!!! Gratuluję!!!!

lawendowy - podziwiam Twoją wytrwałość przy dzieciaczkach!! Dają Ci w kość bo ich jeszcze energia po feriach rozpiera :-)
 
Dziewczyny wyczytałam gdzieś na wp, że jeśli tętno płodu jest niższe niż 140 oznacza to dziewczynkę a powyżej 140 chłopca. Pewnie to jakiś zabobon ale jak zobaczyłam wczoraj tętno 135 przez myśl mi przeszło, że może jednak córeczka... Co myślicie o tym??
 
Witam najfajniejsze babki świata:-).
Piszecie tyle że nie mam szans nadrobić zaległości ale ponieważ jestem od Was i od forum uzależniona to nawet jak sie tu nie pojawiam to i tak o Was i waszych dzieciaczkach myślę i z całego serca kibicuję i trzymam kciuki za wszystkie♥♥:tak:♥♥.
Gotadora najbardziej rzucił mi się w oczy wynik twojej ostatniej bety:szok:, daja maluch czadu:-D.
Ja w dalszym ciagu doprowadzam dom do użytku i mam nadzieje że niedługo dołącze do was w pełnym wymiarze;-).
Miłego, pogodnego i spokojnego weekendu:-)
 
Domat nie mam pojecia czy po wysokości tętna można przewidzieć płec maluszka ale życzę ci zdrowego dzieciaczka płci jakiej sobie wymarzyłaś:-)
 
Malinuś ja przy pierwszej werifikacji, tj 3 dpt miałam progesteron 29,13 i miałam zwiększone dawki leków z 3x4 luteiny dowcipnej na 3x 8 plus 3x 4 podjęzykowej, do tego 3x 1 estrofem, na drugiej weryfikacji i trzeciej progesternon mi oznaczyli tylko że jest powyżej 60 i dr zminiejszyła mi dawkę luteiny znowu na 3x4 dow. i 3x2 doustnej. Na czwartej oznaczyli mi już progesternon, bo to w Invikcie - miałam 69.50 i dr powiedziała że wynik mam dobry, zmniejszona luteina podjęzykowa na 1 tabletkę, dowcipna została nadal 3x4

a wszystkim kobietkom życzę cudnej soboty!!!
 
reklama
Dromat, przyjmuje 3x2 duphaston i 3x 2 luteiny dopochwowej. Norma wg mojego lab.1 trzymiesięczną 9,3-33,2.myslisz żeby zwiększyć?
 
Do góry