reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Gotadora, znowu potrzebuję chusteczek :tak:
Piękna strona, piękna pamiątka. Fajnie jest znaleźć swoje komentarze, zdjęcia i swoją radość kierowaną do Ciebie.

stylowi_pl_dziecko_1876999.jpg


Powiem Ci, że ja od zawsze planowałam pisać taki pamiętnik, ale w formie papierowej. Mój kolega ma taki. Cudowna sprawa. Jego mama poczyniała zapiski od pierwszego dnia, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży.
Ale może i racja, że teraz w dobie internetu, taka forma jest lepsza.
 
reklama
Agapl i Lawendowy Sen :-) dziękuje :-) postaram się już niedługo dodać tam niki kto co pisał, wtedy zrobiłam to tak trochę na szybkiego, a że wieczorami oczy mi się kleją to było mi tak łatwiej, bo nie za fajnie się kopiuje komentarze z forum, kopiuje się wtedy wszystkie linki i na usuwanie potrzeba sporo czasu, ale niki pododaje - jak tylko znajdę chwilkę :-)
 
Lawendowy, oj przelecaly te ferie nasamowicie szybko a nie tak dawno dopiero sie zaczely. Zycze powodzenia jutro i mam nadzieje,ze kolezanki rowniez wroca wypoczete i w dobrych humorach.
 
mistralka - witaj na forum!!! Trzymam kciuki za Twoje przyszle podejscie!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

lawendowy - juz koniec ferii, mam nadzieje, ze wypoczelas i wracasz do pracy z podwojna sila !!!

gotadora - piekna stronka z Twoimi szkrabami, super pamiatka. Gratuluje Ci blizniakow bo wiem, ze o nich marzylas.. Teraz tylko usg surdeszkowe i mozesz odetchnac z ulga :-):-):tak::tak:

sylwia, gosia, beta - kciuki za Wasze jutrzejsze bety &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

oskaa - gratuluje!!! Teraz tylko usg surdeszkowe za ktore juz trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Witam Was dziewczyny:-):-)
Gotadora ta Twoja strona :-)cos pieknego mam nadzieje ze kiedys zobacze takie zdjecia z dwoma kropeczkami:-)Wielkie gratulacje:-)
 
Do góry