reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj Mistralka! Musiałam dziś choć na chwilę się zalogowa, by napisać
GOTADORA!!!!! PIĘKNA STRONKA!!!!! POPROSTU BRAK SŁÓW!!!! SERDUCHO SAMO DRŻY Z MIŁOSCI!!!! POPROSTU CUDO!!!!!!!
NIECH BĘDZIE TAK PIĘKNIE DO KOŃCA!!. Niech przybywa tak cudownych kolejnych stronek!!!
OSOBIŚCIE ZA CIEBIE TRZYMAM KCIUKI, ZA WAS WSZYSTKIE JESTEŚCIE CUDOWNE!!!
 
Molla :-) dziękuje Ci, Kochana jesteś! I ja trzymam kciuki, aby jak najwięcej takich stronek powstało :tak:

Kinga :-) już niedziela wieczór, coraz bliżej, bliżej, bliżej :-) już od jutra będziesz w ciąży!!! trzymam kciuki za transfer &&&&

Sylwia, Gosia, Beta - trzymam kciuki za pozytywne betki!!! &&&&&&

Madzialenak sercem jestem z Tobą na wizycie &&&&&
 
Kwiatuszekq20 - niestety nie pomogę w tym temacie, bo nie znam kliniki. Moja pierwsza klinika była z Łodzi, ale inna niż ta. Jakoś Łódź nie kojarzy mi się ze specjalistami mega w tym temacie, ale mogę się mylić oczywiście.

Molla - miło, że jesteś z nami. Mam nadzieję, że już niedługo ty też będziesz znów się starać.

A propo to forum jest fakt uzależniające. Co chwilkę zerkam co u Was :-D Ja mam lekkie plamienia po punkcji jeszcze. Bardzo małe, ale są. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi niczemu. A jutro się dowiem ile mam maluszków. Będę mega szczęśliwa jak będę miała 2, ale 1 też wystarczy. Oby został ze mną do końca 9 m-ca.

A zmieniając temat to przeczytałam jedną książkę dzisiaj, a teraz zastanawiam się nad kolejną. No i poza tym pachnie mi boczuś i szyneczka z piekarnika. Coś na chlebek swojskiego robię do swojskiego chlebka ( pieczonego w automacie, ale i tak pychotka).
 
hej KINGA 1 plamienie po punkcji nie jest niczym złym . ja przy pierwszej punkcji czułam się super , żadnego bólu i plamienia.Po 2 punkcji było lekkie plamienie i nie czułam się tak komfortowo ale skończyło się okey.
 
Beta262 - ty już niedługo test będziesz robić. Jak dzisiaj samopoczucie? :)
Ja niestety przeżyłam już 3 punkcję. No i mam nadzieję, że ta jest moja ostatnia. Bardzo bym chciała.
 
hej wszystkim!
naprodukowałyście tyle,że rany..
gotadora poryczałam się przy Twoich kropeczkach, gratuluję!!!!!:-) tak mi się marzą bliźniaki, gdyby to było zaraźliwe;-)
kinga jutro transferek:):):) będzie dobrze!!!ja też plamiłam po punkcji, troszeczkę.
sylwia, gosia ,beta za wasze betki kciukacy!!!!
lawendowy, tequila -jest plan, jest dobrze:)
Lawendowy
sierpień to piękny miesiąc i moje urodziny, to już dwa plusy:) jeśłi moje crio sie nie uda, to będę musiała obrabować jakiś bank;)
Witam nowe koleżanki Mistralkę i Lulan :-)
a ja musiałam odreagować ostatnie smutki, piwny wieczór piątkowy z siostrą i sobotnie urodziny znajomych :tak::tak:I ktoś mi powidział,że trzeba sie przestać starać to samo przyjdzie.Więc trzeba do crio podejść na luzie, czy się to uda, zobaczymy, ale postaram się:tak:
i coś śmieszno-ironicznego na koniec "życie zacina się po 30-tce" heheh
muszę odespać, bo jutro do pracy....
 
Ostatnia edycja:
Gotadora -czekałam na taką wiadomość!! Super ciesze sie bardzo masz tak jak ja 2bąbelki!!! czekamy na serduszka!!mi moje maluszki tak dają kopniaki ze brzusio faluje!!to jest cudowne uczucie!!! jak narazie po usg wychodzi ,że parka czyli!!!! moje marzenia sie spełniaja!!! trzymam kciuki za reszte dziewczyn!!! PAMIĘTAJCIE CZYTAM WAS NA BIERZACO!!!! I CZEKAM NA SUPER WIEŚCI!!!:-):-):-)
 
reklama
Do góry