reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sylwia_1985 - to będę za Ciebie trzymać kciuki w poniedziałek. Ja chyba nie byłabym tak cierpliwa jak ty i poszłabym w niedzielę na betkę skoro można :-D A statystykom nie trzeba aż tak wierzyć. Poza tym nigdy i tak i tak nie wiadomo, w których % się mieścimy.

Gosia_1983 - to super, że już w poniedziałek betkę robić. Będziesz miał w ten sam dzień wynik ? Ja mam sprawdzoną Diagnostykę. Tam jest za 2-3 godzinki wynik już więc moim zdaniem całkiem szybko. Nie trzeba się nie wiadomo jak długo stresować czekając.

Lawendowy_sen - coś wiem o ograniczeniach finansowych. W zasadzie jedno podejście zawdzięczam rodzicom, a zwłaszcza mojej kochanej mamci, która już nie żyje. Gdyby nie ona nie miałabym kasy na to.
 
Kinga, no własnie, co byśmy zrobiły bez naszych rodziców?! Moi też się dołożyli i pomagają nam jak mogą,
szczególnie teraz kiedy u nas taka bieda. A powinno być odwrotnie. Może jeszcze kiedyś nadejdą takie czasy...
 
Lawendowy_sen - nie mam pojęcia jak będzie kiedyś, ale biorąc pod uwagę system emerytalny, na którym nie mamy co liczyć zbytnio, to za różowo może nie być. A rodzice to skarb ( nawet ci upierdliwi jak mój tata teraz - dzisiaj miał świetny pomysł, włączył piec od elektrycznego centralnego jak był włączony normalny piec centralny na węgiel, nie przełączył zaworów,no i gdyby nie to, że m.przyszedł szybko do domku z piwnicy to może już nawet mieszkanka nie miałabym. nie pasowało mu, że światełka się na piecu nie święcą, chociaż mój m.parę razy mu tłumaczył, że to temu, że drugi piec włączony jest. niestety muszę zamykać przed nim pomieszczenia wszystkie co gdzieś może nabroić).
 
17683_293253557467833_589767730_n.jpg
 
Czesc Dziewczyny,

Witam nowa kolezanka Lulin. Zycze powidzenia i szybkiego rodzenstwa dla syneczka.

Kinga, dobrze,ze jednak zdecydowlas sie na pozostanei w domu po transferze. Lepiej unikac niepotrzebnych wstrzasow i wysilku. Trzymam kciuki za jutrzejszy transfer &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Oskaa, gratuluje 6mm bobaska. Nastepna wizyta juz serduszkowa jupiii:-)

Gotadora, chyba cos przeoczylam, nie moge sie doszukac zdjecia Twoich maluszkow.:sorry2:

Sylwia, nie czytaj o ststystykach, bo w zyciu jest tak jak pisze KInga. Nigdy nie wiadomo, w ktorych % sie znajdujemy.

Sylwia, Beta, Gosia,
kciuki za wasza jutrzesza bete &&&&&&&&&&&&&&

MILEGO DNIA!!!!!!
 
MIŁEGO DNIA :)

Agapl - u mnie wstrząsy są na okrągło, bo osoby chore na alzheimera oprócz tego, że nie pamiętają nic to są agresywne ( mój tato znaczy się). Więc dla mnie najlepiej byłoby się wyprowadzić z domu na 2 tygodnie. Niestety nie mam jak.
A co tam u Ciebie? Jak nastrój?
 
Witam Dziewczyny :-)

Gotadora
Twój blog jest świetny, w pewnych momentach łzy napływały mi do oczu.

Kinga
&&&&&&&&&&&&& za Twój transfer

Gosia, Sylwia, Beta kciuki za Wasze wysokie bety

Oskaa
gratulacje, usłyszysz już ♥ na następnej wizycie, ja słyszałam 28 dpt


Dziewczyny ja się jutro wizytuję. Na 18:30 mam usg genetyczne także poproszę o kciuki :tak:


Miłego niedzieli dla wszystkich!!
 
reklama
Do góry