reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

milego dnia!!!!


sloneczko.jpg
 
reklama
agapl mój kociak obudził mnie dziś o 3.24:szok:. usnęłam jeszcze na chwilę ale o 5.40 znów po mnie łaził więc dla mnie juz po spaniu. Za to on teraz smacznie śpi łobuz jeden:-D.
Zrób faworki są na prawdę pyszne. a jakbyś miała jakis problem to pisz:-) chyba że w razie czego chcesz nr tel alarmowego:-D.
 
DZIEKI Hola,mam nadzieje,ze dam rade. U mnie w domu, jak bylam dzieckiem dziadek robil faworki, wiec mam nadzieje,ze i ja dam rade. hhihih
Moj kociak , tez odespal a teraz wymusil wyjscie na balkon. hihih ach te nasze kochane zwierzaki. :-)
 
Witajcie Kochane i miłego weekendu.
Mój spędze chyba pod kołdrą :wściekła/y: Teraz mam 37,2 ale rano zawsze jest niższa, gardło bardzo boli. I tak muszę wyjść z domu, bo piesek się domaga, wiec chyba szybko skocze do apteki po coś dozwolonego i kupię też produkty na ten napój rozgrzewający.

Agapl za stymulację &&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hola i Aga czy nasze zwierzaki się zgadały? :eek: moja Alma od piątej rano łazi, a jak ona łazi to chce na dwór, no ale poszłam z nią przed ósmą :rofl2: ... nie wiem czy pamiętacie,że moja sunia jest znaleziona - porzucona w lesie, dziś mam pewność,że pochodzi z "dobrego domu", tzn rodziców miała uczonych - sama bez mojego uczenia chodziła mi dziś przy nodze jak wytresowany pies, rany żeby jej tak zostało ... niemożliwe, aby ktoś ją tego uczył, była za mała

i ja wszystkim życzę miłego dnia :-) Oskaa czuj się lepiej!
 
Do góry