reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

milego dnia!!!!


sloneczko.jpg
 
reklama
agapl mój kociak obudził mnie dziś o 3.24:szok:. usnęłam jeszcze na chwilę ale o 5.40 znów po mnie łaził więc dla mnie juz po spaniu. Za to on teraz smacznie śpi łobuz jeden:-D.
Zrób faworki są na prawdę pyszne. a jakbyś miała jakis problem to pisz:-) chyba że w razie czego chcesz nr tel alarmowego:-D.
 
DZIEKI Hola,mam nadzieje,ze dam rade. U mnie w domu, jak bylam dzieckiem dziadek robil faworki, wiec mam nadzieje,ze i ja dam rade. hhihih
Moj kociak , tez odespal a teraz wymusil wyjscie na balkon. hihih ach te nasze kochane zwierzaki. :-)
 
Witajcie Kochane i miłego weekendu.
Mój spędze chyba pod kołdrą :wściekła/y: Teraz mam 37,2 ale rano zawsze jest niższa, gardło bardzo boli. I tak muszę wyjść z domu, bo piesek się domaga, wiec chyba szybko skocze do apteki po coś dozwolonego i kupię też produkty na ten napój rozgrzewający.

Agapl za stymulację &&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hola i Aga czy nasze zwierzaki się zgadały? :eek: moja Alma od piątej rano łazi, a jak ona łazi to chce na dwór, no ale poszłam z nią przed ósmą :rofl2: ... nie wiem czy pamiętacie,że moja sunia jest znaleziona - porzucona w lesie, dziś mam pewność,że pochodzi z "dobrego domu", tzn rodziców miała uczonych - sama bez mojego uczenia chodziła mi dziś przy nodze jak wytresowany pies, rany żeby jej tak zostało ... niemożliwe, aby ktoś ją tego uczył, była za mała

i ja wszystkim życzę miłego dnia :-) Oskaa czuj się lepiej!
 
Do góry