reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wczoraj zaczelam stymulacje a w czwartek mam pierwsza wizyte kontrolna.

Agapl, życzę Ci owocnej stymulacji. Niech pęcherzyki ładnie rosną. A kciuki już zaciskam za czwartkową wizytkę.
I żebyś miała mniej problemów z klinika i apteką. A najlepiej w ogóle. Chociaż czasami wiem, że się nie da.
Bo niektórzy uwielbiają utrudniać życie innym.
 
Hola zaciskam &&&&&&&&&&&& żebyś szybciutko się wyleczyła i mogła zabrac dzieci do domku :tak:

To jeszcze opowiem Wam o moim psie :-) Jak ja wrócę z pracy i męża jeszcze nie ma, to on staje w drzwiach balkonowych i wygląda męża. I słuchajcie mąż wjeżdża autem na ulicę a ten już wie, ze to jego Pan. Po aucie poznaje?
A jego radość jak wracamy z pracy jest po prostu nie do opisania.
Dziewczynki, kupiłam sobie wszystko co polecałyscie i kuruję sie.
 
To prawda Gotadora zwierzeta są niesamowite, często mądrzejsze i lepsze od ludzi. Ja kocham wszystkie zwierzęta.

Ja tez kocham wszystkie zwierzeta i powiem Wam,ze jak wczoraj wymijalismy samochod z bydlem, ktore zapewne jechalo na rzez, jedna krowka tak na mnie spojrzala,ze serce wypelnilo mi sie smutkiem. Chyba wolalabym,zeby czlowiek jadl insekty. Zapewne jest to przy dobrej obrobce do zjedzenia a te biedne zwierzeta nie bylyby tylko pordukowane przez czlowieka, by je eksploatowac. :-(
 
Aga nawet pijąc mleko trzeba się zastanowić gdzie było kupione, bo są ludzie, którzy wymyślili straszne rzeczy aby tylko mieć zysk z mleka - zabierają maleństwo matce :zawstydzona/y: mi też jest strasznie gdy widzę te cieżarówki, wiem że nie damy rady ocalić całego świata ale każdy człowiek ma pewien wybór i nim powinien się kierować, aby przez niego jak najmniej inne istoty cierpiały ... moja Babcia nie rozumie niektórych moich wyrzeczeń, bo mówi -co to da? myślę,że da; nic nie da jeśli każdy będzie obejętny i robił "bo wszyscy inni tak robią" ... nawet jeśli jedno istnienie będzie ocalone to ja myślę,że warto
 
Z tym sygnałem domofonu otwieranego kodem, to mój też wie :-) A najlepsze jest to, ze my mamy dzwonek do drzwi taki popularny sygnał, który często jest w programach telewizyjnych i jak w TV ktoś dzowni dzwonkiem, to ten leci pod nasze drzwi, bo myśli, ze to do Nas :-D
Ach, zwierzaki to słodziaki.
 
My kiedys , gdy mieszkalismy w innym miejscu, tez mielismy takibardzo popularny dzwonek, ktory mozna czesto w serialach tv uslyszec i moj kociamber tez zawsze zrywal sie na rowne nogi i do drzwi hihihihi
 
reklama
Aga nawet pijąc mleko trzeba się zastanowić gdzie było kupione, bo są ludzie, którzy wymyślili straszne rzeczy aby tylko mieć zysk z mleka - zabierają maleństwo matce :zawstydzona/y: mi też jest strasznie gdy widzę te cieżarówki, wiem że nie damy rady ocalić całego świata ale każdy człowiek ma pewien wybór i nim powinien się kierować, aby przez niego jak najmniej inne istoty cierpiały ... moja Babcia nie rozumie niektórych moich wyrzeczeń, bo mówi -co to da? myślę,że da; nic nie da jeśli każdy będzie obejętny i robił "bo wszyscy inni tak robią" ... nawet jeśli jedno istnienie będzie ocalone to ja myślę,że warto

Warto , ja tez tak mysle.
 
Do góry