reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny,
ostatnio glownie tylko biernie podczytuje ( ale regularnie kazdego dnia)i nadal kazdej wiernie kibicuje.Trzymam kciuki za bety, stymulacje i co tylko mozna.

A jesli chodzi o nas to w koncu doczekalam sie usg. Okazalo sie, jednak, ze ciaza jest za wysoka aby zrobic wszyskie dokladne pomiary. Nie wiem czemu dostalam list ze szpitala ze mam sie zgloscic w 15 a nie 12 tyg. Widzielismy jednakaserduszko, 2 raczki 2 nozki i strasznie fikajacego bobasa. Pani miala problem aby zmierzyc cokolwiek tak skakal. I to jest najwazniejsze, wierze, ze nie ma powodow , aby sie martwic ze cokolwiek odbiega od normy. Kolejne usg za 5 tyg i mamy poznac plec.

Pozdrawiam wszyskie, i wysylam fluidy ciazowe. Przesylam usciski w te mrozne i sniegowe dni.
 
reklama
Lawendowy Sen :szok: to u Was są takie apteki??? wow ... tu gdzie mieszkam to nawet zdarza się,że trzeba do Olsztyna lub Ostródy jechać, bo tu niby apteka dyżurna w niedziele, ale nic z tego - nikt Ci nie otworzy, ja już raz tak miałam, po antybiotyk do Ostródy jechaliśmy ... no ale - takie uroki niewielkiego polskiego miasteczka, w UK to nawet w supermarketach są apteki, a tam też mieszkałam w niewielkim jak na te okolicę miasteczku
 
Dobry wieczor Dziewuszki,

Adus, ja nie wiem ale to dopiero 6dpt??? Troche wczesnie. Kilka dni temu bylo 1 teraz uroslo. Nie trace nadziei tylko mocno zaciskam kciuki by beta rosla.

Anna
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje bobaski, by sie terz mocno zaczepily brzusia mamusi.

Gotadora,Madzialenak Dziekuje, wszystko ok.Dostalam zielone swiatlo na rozpoczecie stymulacji. Dziiejszy Gonal juz zaaplikowany. Zaczynam od 150 A U ciebie jak Gotadora????
Dzien nie byl latwy, bo u anestezjologa wkurzyla mnie tutejsze biurokracja.:wściekła/y: Dajcie spokoj po raz kolejny musialm wypelnic formularz, ktory zabieram ze soba bez pozostawienia u nich kopi.:eek: Nie mam zielonego pojecia czemu to sluzy.Przeceiz ja db wiem ,ze nie pale papierosow, nie jestem alergikiem itd..... Zarejestrowac sie,kazali mi 2 razy na 2 roznych pietrach :eek: A na koniec dnia, ponownie mialam starcie z apteka, ta sama co ostatnio. Dzwonili do mnie ,by dostarczyc papier zaswiadczajacy ,ze mam zgode na refundacje lekow. Dostarczylam go wczoraj a dzis smia dzwonic ponownie,ze papieru nadal nie donioslam:wściekła/y: To jest jedyna apteka, ktora taki mi zatruwa D.... Interwencja dzis byla ostra, az wyszedl szef "zza kulis" ale sie nie odezwal. Jedno jest pewne. Stracili klientke a i postaram sie zrobic wszytko by inni omijali ja wielkim lukiem.
 
Ostatnia edycja:
Agapl :-) ja dostałam menopur w dawce 225, czyli sporej, co rozumiem,że stymulacja będzie krótka :-) trzymam kciuki za Ciebie aby jajeczka pięknie rosły &&&&

ps. pierwszy zastrzyk zrobiła mi pielęgniarka, jutro muszę zmieszać dwie fiolki po 75 i dodać z wiekszej fiolki (1200 ) też 75 j , gonapeptyl rano ( ale w ciągu tygodnia tylko 5 razy) a menopur wieczorem
 
Ostatnia edycja:
Trzcinka, ale super wieści :-) To super, że wszystko dobrze z Waszym Maleństwem.
Trzymam kciuki za następne usg. I podziel się z nami wiadomością dotyczącą płci :-D
 
Trzcinka ja również się cieszę,że dzielisz się z nami takimi wspaniałymi wiadomościami :-) gratulacje! czekamy na kolejne usg razem z Tobą :-)
 
Gotadora, Ty jesteś kolejna, która mnie nie słucha:-)
Tyle razy mówiła, przeprowadź się do Gdańska :-)
A tu apteki całodobowe, apteki, które leki dowożą i apteki w supermaketach. Do wyboru, do koloru. No i całe mnóstwo koleżanek, które by poratowały w razie potrzeby:-D
 
reklama
Lawendowy Sen ale jak ja stąd wyjadę, a potem następni, a już tak mało tu ludzi, to będzie tu jak w westernach - będą ludzie siedzieć na ławce przed domem i wypatrywać samochodów jak kiedyś dyliżansów :-D tak więc - postanowiłam wspierać polskie miasteczko ;-) z aptekami teraz wiem jak jest, więc trzeba się zaopatrzyć na czarną godzinę co by po sąsiednich miastach nie jeździć jak jeździłam w poszukiwaniu ovalustanu :baffled:
 
Do góry