reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ciekawe gdzie się podziewa nasza ....

Lavander_Dream_by_fhrankee.jpg

Lawendowy Sen czekamy na wieści od Ciebie :-)
 
Madzielanek zawsze mialam cykle 28 dniowe, wiec dzis jest juz 11 opoznienia.. po usunietej c.p. kolejny cykl wydluzyl mi sie o tydzien.. Dzis mialam miec histero a tu nawet @ nie było :szok: mam nadzieje ze jutro cos doktorem zaradzi..
Gortadora, a jesli chodzi o Invikte tood razu kazą wstawac.. no chyba ze na igly idziesz to z sali transferowej do sali obok i 30min wylegiwania.. lezenie nie ma znaczenia a też sobie wczesniej to wkręcalam. Ja na igly wiecej nie ide, mnie bolało jak cholera :-( Gotadora przypomnij mi na kiedy planują u Ciebie stymulacje? fajnie gdybysmy mialy w tym samym czasie :-)
 
Magdalena pamiętam,że dziewczyny pisały - chyba z UK , że w ogóle nie leżały, u mnie się nie udało pomimo leżenia, plastrów, kciuków i nie wiem czego jeszcze ... mam nadzieje, że tym razem pójdę bardziej przygotowana pod względem medycznym, bo normalnie wybadają mnie, mego M i nasze bąbelki z każdej strony, nie pamiętam ile czasu dają na poleżenie w Invikcie - Marcysiowa chyba już o tym wspominała, Marcysiowa ponadto poszła "na igiełki" :-) i ma teraz dwa bąbelki
Kochana ja też chcę "dorobić" wszystkie możliwe badania, których jeszcze nie miałam - dlatego podpytywałam o to jakie badania robiłyście i o tę bakterię o której któraś z Was napisała. Apotem po transferze zakorkuję się na 9 miesiecy odmówię wstawania z łóżka, nie będę wstawała nie będę siusiała....i oszaleję do końca!
 
Gotadora no wlasnie pamietam ze ty tak mialas.. nawet juz myslalam o tym dzis :-) powiedz czy to bylo wtedy jak mialas polipa? Moze ja tez mam :szok: ...
Lawendowy????? puk puk????? jestes tam ?? co wy robicie w tej Wawie że nie odzywasz sie do kolezanek :-D??
 
Gotadora no wlasnie pamietam ze ty tak mialas.. nawet juz myslalam o tym dzis :-) powiedz czy to bylo wtedy jak mialas polipa? Moze ja tez mam :szok: ...
Lawendowy????? puk puk????? jestes tam ?? co wy robicie w tej Wawie że nie odzywasz sie do kolezanek :-D??

Aduś tak, to było wtedy, ale nie jestem pewna, czy związane to było z polipem, czy to mój Anioł tak namieszał, bo doktor powiedział ( ja wtedy źle tabletki wzięłam, coś mi się tak wydawało,że mam wziąść w pierwszym dniu cyklu i czekałam a tu nic, a że się nie odzywałam do dr, jedynie email mu wysłałam to dr się zaniepokoił, co prawda po kilku dniach, no ale zawsze, kazał przyjechać i powiedział,że dobrze,że tak się stało, bo gdybym dostała @ to nie byłoby wiadomo o tym polipie, bo jak byłam na wizycie to nic nie było widać, a tu się zrobiło tak nagle? albo dr nie zauważył, więc,że ta moja @ nie przyszła to było dobrze, bo bym tabletki wzięła i zaczęłaby sie stymulacja, a podobno z polipem to na pewno by się nie udało...

jeśli się nic nie zmieni to zacznę w połowie grudnia, mam nadzieję,że moja @ przyjdzie w poniedziałek
 
reklama
Kochana ja też chcę "dorobić" wszystkie możliwe badania, których jeszcze nie miałam - dlatego podpytywałam o to jakie badania robiłyście i o tę bakterię o której któraś z Was napisała. Apotem po transferze zakorkuję się na 9 miesiecy odmówię wstawania z łóżka, nie będę wstawała nie będę siusiała....i oszaleję do końca!

a dzisiaj mi wyszło,że mam jeden wynik odnośnie tarczycy niedobry ( anty TPO ) a dr nie kazał robić, bo wszystko dobrze :angry: a tu prosze , ciekawe co jutro powie mi dr endokrynolog
 
Do góry