reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy_sen &&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:
Alegora dziewczyny mają racje i dobrze tu piszą, jeśli miałaś podane dwa zarodki to taka sytuacja może miec miejce, taki chwilowy spadek bety może oznaczać, że jedno maleństwo przestało się rozwijać, ale z tym drugim najprawdopodobniej jest wszystko ok:tak: Nie załamuj się tylko lec na betkę w piątek, bo tygodnia nie ma co czekac, bo faktycznie się wykończysz. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze!!!
Misia jak tam u Ciebie????
Ja czekam na 11 i dzwonie do kliniki żeby się dowiedziec jak tam moje jajeczka się pozapładniały, mam trochę stresa:baffled:
 
reklama
Alegra, trzymam nadal kciuki! I może tak jak dziewczyny radzą - po co czekać aż tydzień i się męczyć?

Ja mam jakieś dziwne bóle, troszkę mnie niepokoją. Po punkcji i transferze to rozumiem, bo byłam i "napompowana" i obolała, później się uspokoiło a dziś w nocy jakieś bóle mnie obudziły - jakby jajniki, takie kłujące :(
 
coleta a ile jesteś po? jajniki jak dają znać o sobie to często wynik powiększającego sie ciałka zółtego, ktróre sie powiesza po zapłodnieniu
 
Alegora ja też mocno wierzę, że dziewczyny mają rację i wszystko będzie dobrze.
Roxi trzymam kciuki za jajeczka żeby ładnie się zapłodniły!
Lawendowy życzę Ci takich cudów jak na zdjęciu, które wkleiłaś wczoraj!
Doniemika widzę, że będziemy testować w podobnym czasie - ja też się strasznie denerwuję, nie mam żadnych objawów, żadnego kłucia a tak wyczekuję...
Misia super pomysł na zajęcie głowy innymi sprawami!
Wszystkim z tego forum życzę spokojnego dnia! Dobrze, że jesteście! :-)
 
Alegra nie poddawaj się...mi też się wydaje, tak jak napisała Agapl, że Aisha miała podobną sytuację... trzymam mocno kciuki za Ciebie..!!!!!!

Lawendowy sen, nie trzymam kciuków a trzymam się za mój brzusio w którym już są dwa maleństwa...a jak wczoraj stwierdził mój mąż,dwie dziewczyny ;)

Roxii trzymam kciuki za Twoje dzieciaczki w klinice!!!
 
reklama
Hej,
a ja dzisiaj wstalam chora a do pracy musze isc:(. Wlasnie bede konsumowac manuke i *spam*, bo nie wiem, czxy moge cos innego. Moze pomoga. Listonosz przynoisl dzis tetsy ciazowe i oczywiscie sie nie moglam powstrzymac, i jest druga kreska bardzo bladziutka. Chcialam wkleic dll oceny specjalistek ale nie wiem jak , moze jeszcze sprobuje. Wiem, wiem ze za wczesniej ale ze mam 5 sztuk plus 2 z kliniki to wyprobowalam :)
 

Załączniki

  • P1020882.jpg
    P1020882.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 96
Do góry