reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej ja z uk to bety nie robia, a mieszkam w malym miasteczku , wiec nie mam ty prywatnych klinik. Transfer mialam we wtorek 23.10 5 dniowego blastusia.
Dzieki dziewczyny mam nadzieje ze jutro wynik bedzie taki sam. Lece sie szykowac do pracy.
 
reklama
Trzcinka - gratulacje! Alegra - tak może być, jest wiele czynników, które wpływają na te wahania. Dlatego część klinik nie każe chodzić na betę przed 12 dniem. Jutro pewnie podskoczy.
A ja nie poszłam. Miałam tyle roboty od rana, ze mi sie nie udało jeszcze łóżka pościelić, a za godzinę mam jechać po bandę na straszenie. Boli mnie podbrzusze jak na @.
Zauwazyłam Gieńka - pamiętam jak zaciążyłaś :-) gratulacje dwóch serduszek.
 
trzcinka ja tez z uk, ale u mnie po ivf robia betkę, no ale co klinika to inny zwyczaj:tak:Najważniejsze że są dwie kreseczki, jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki żeby maluszek ładnie się rozwijał:-)
Misia no kurcze szkoda, ze dzis nie poszłaś, to co jutro idziesz????

A ja mam już wieści z kliniki. Okazało się ze zapłodniły się wszystkie czyli 15 jajeczek, a na dzien dziesiejszy dobrze rozwija się 14!!!!:-) Normalnie w szoku byłam ze tak duzo:szok: Mam ndzieję, ze wiele z nich wytrwa i ładnie będą się dzieliły:tak: w piatek mam dzwonić do nich i powiedzą czy transfer w piątek czy w niedziele:-)
 
reklama
Roxii super wiadomość, normalnie masz przedszkole
wink2.gif


Alegra nie poddawaj się, zobaczysz,że wszystko będzie dobrze, na pewno jeden maluszek w brzuszku pozostał
yes2.gif


Misia może w piątek będziesz mogła pójść, bardzo trzymam kciuki,żeby Ci się udało
yes2.gif


Trzcinka - gratulacje kochana
biggrin.gif
, aż zazdroszczę tej bladej kreseczki
 
Do góry