reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olamakota dokładnie...!!!między nami 2 dni różnicy!!! :) ja grzecznie leżakuję,dzisiaj mi już nerwy przeszły czuje się troszku lepiej,bo dwa dni miałam strasznej nerwówki,a potem pretensje że coś tymi nerwami narobiłam złego..i tak w kółko ;) ale słucham muzyczki z radia które podała benle i się relaksuje.
Mocno wierzę że nam się uda!!!! :)
 
dzieki, jutro z rana na pewno powtorze. Nie chce sie za bardzo nastawiac, ale troszke mi sie humor poprawil bo od soboty jakos mi tak smutnawo bylo, ze chyba wszystko stracone. To pije ten *spam*, choc czosnkiem daje strasznie .
 
Trzcinka na piękna krecha!!!!!!:-) Super!!!!!!!!!Gratuluje:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
rolleyes.gif
 
reklama
Do góry