reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lawendowy ... ja też bym chciała taki brzuszek z dekoracją
biggrin.gif
normalnie ten obrazek best of the best
 
reklama
To ja Alegra tylko zmieniłam nick ...
Przepraszam że się nie odzywałam, wczoraj cały dzień byłam spanikowania bo przeglądałam internet pod kątem poziomu mojej bety bo cały czas byłam przekonana że jest za niska ... nie mogłam myśleć o niczym innym ... no i sobie wykrakałam ... dzisiaj moja beta z 66,78 spadła na 49 i nie mam już nadziei na pozytywne zakończenie :-( siedzę i ryczę i nie rozumiem co się stało ;-( lekarz niby powiedział że to się zdarza na początku ciąży i że mam dalej brać dalej leki, kolejna beta za tydzień, ale ja nigdy nie słyszałam żeby przy prawidłowej ciązy beta malała :-(
Idealnie na jutrzejsze święto ... załamka...
Przepraszam, musze się pozbierać, na razie brakuje mi sił ...
 
Alegora, nie chce Cie wprowadzac w blad ale mnie sie mocno wydaje,ze Aisha miala podobny przypadek. Spadlo a potem uroslo . Aisha, jak to bylo z Toba bo skleroza doskwiera i nie pamietam dokladnie.
 
Alegoria nie to, że cię chcę pocieszyć, chociaż bardzo chcę:tak: ale akurat w tym lekarz ma rację, ja wiem jedno, że nieraz tak się zdarza, jak implantują sę wiecej niż 1 zarodek i gdy jeden z nich "umiera" wtedy następuje 1-2 dniowy spadek beta hcg, po czym zastępuje nagły wzrost
 
Alegoria nie poddawaj się!!!! Może jest tak jak dziewczyny piszą. Ochłoń sobie spokojnie i zrób betę za kilka dni. chocby w piatek żeby nie czekać tygodnia i się nie katować. wierze że znowu urośnie i bardzo będę się za to modlić:tak:.
 
Alegoria83- jeśli miałaś podane więcej niż jeden zarodek to taki stan chwilowy spadku jest możliwy, tak jak dziewczyny piszą,więc nie skreślaj jeszcze swoich szans.

Dziewczyny był temat zatrzyku Ovitrelle i jego wpływu na wynik bety, znalazłam w internecie ulotkę i jest w niej taka informacja:
Testy ciążowe
"Jeśli w ciągu dziesięciu dni po zastosowaniu leku Ovitrelle u pacjentki wykonywany jest test ciążowy
w surowicy lub w moczu, wynik może być fałszywie dodatni"

Pewnie piszą tak na wszelki wypadek, ja wierzę,że wszystkie pozytywne wczesne bety są naprawdę pozytywne!:) Całuski
 
W moczu to słyszałam pewno, ale szczerze w krwi pierwsze słyszę, po którejśtam iui zrobiłab betę hcg 7 dni po zabiegu, bo ja niecierpliwa jestem, noi wyszło mi <1, a było to 8 dni po zastrzyku, natomiast zrobiłam "sikańca" ot tak, jakaś zawsze wszystkiego ciekawa byłam, a miałam akurat pod ręką, wtedy miałam jeszcze "schizy" z testami, na które wydałam "majątek";-) i sikaniec wyszedł mi 2 kreski, a beta<1 i słyszałam potem, bo dopytywałam, że podobno zastrzyk utrzymuje się w ciele kobiety, a nie w krwi, że w krwi jest tylko + gdy dzidzia łączy się z mamą i mają współny "obieg" ale jak to jest, nie wiadomo...
 
Alegra - kciuki zacisnięte &&&&&&&

alegra a może były dwa babelki a teraz będzie 1...nie trwać wiary kochana

Lawendowy - kciuków nie trzymam, będę trzymała uszy...może być?

Eevlee - no Ciebie tez to ivf trochę kosztowało..
kurde wkręciłam mojemu że 10 tys nam styknie i że wystarczy pożyczyć 5 tyś ( tylko 5 mamy swoich :/ ) ...hmm chyba poczekam jak zacznę prokotół i wtedy mu powiem że może nie starczyć, bo mi jeszcze zdanie zmieni... :rofl2: aj tam całe życie trzeba kombinować
 
Ostatnia edycja:
reklama
yyyyyyyyyy dziewczyny dziś wszystko się okaże O Matko! jakie okropne sny dziś miałam.:szok:

elala - myślałam że ja mam strasznie poźno to badanie, bo o 14 , ale Ty dłużej poczekasz mam nadzieję, że wieczorem będziemy mogły pisać o 4 serduszkach :)

alegra - nie wszystko stracone trzymaj się jakoś, ja też słyszałam o tym, że jak jeden z dwóch zarodków obumiera to jest spadek bety. Głowa do góry.
 
Do góry