reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coleta mój też w pielęgniarkę się bawił, tak mi "walił" te zastrzyki że brzuch mój wyglądał jakbym murzyński miała nie z brudu:no: tylko z zasinienia, zajpierw był siny a potem to sice zciemniały i tak to wyglądało, do tego miałam stwardniałe punkty, ale to dlatego, że mam takie jakieś ciało poddatne na rozstępy, mam ich tyle jakby ktoś mnie pociął:baffled: i na siniaki
Mnie mąż u góry od przedniej strony złapał w dłoń i igiełka ładnie wchodziła:-)
 
reklama
Coleta ja również tylko w brzuch, sama i myślę,że samemu lepiej -można zrobić pomału, i bez siniaków, ja miałam tylko jednego siniaka jak mi pielęgniarka zrobiła zastrzyk
 
Sony i mnie w pracy, nawet ojciec w domu nie wie, dałam im zwolnienie i powiedziałam tylko do koleżanki w pracy, że miałam na jajniku "coś tam" jak torbielka, przecież to też pęcherzyk tak że wiele nie skłamałam:nerd: i muszą mi zrobić mały zabieg
 
No... ja tam jestem zadowolona, że mąż mi robi zastrzyki, bo jakoś nie mogę się przemóc. Wyspecjalizował się jeszcze w czasach "przed-staraniowych" - jak połamałam się na nartach i właśnie przeciwzakrzepowe mi aplikował...
 
Mi mąż robił tylko w brzuch i jak pokazałam ten brzuch w klinice to babki powiedziały, że mi nie wierzą. Najmniejszego śladu zastrzyków nie było. Jak mi piguła w klinice robiła to były siniaki. Jak mąż to nawet nie było śladu po wkłuciu. Z tym udem to bym uważała bo mi nie pozwolili w inne miejsca niż brzuch.
 
SonySony rozumiem, że nie chcesz mówić w pracy, też tak miałam :( Dostałabym wypowiedzenie na 100%
Ja poprosiłam lekarza ogólnego o zw. i zadzwoniłam do pracy, że jestem chora. Nie lubię tak kłamać ale czego się nie robi gdy pragniemy mieć dziecko;-)
 
olamakota ovitrelle ie daje pozytywnej bety, po ovitrelle będzie sikaniec dodatni, bo hormon ciążowy po tym zastrzyku znajduje się w ciele kobiety, ale nigdy w krwi, a beta jest z krwi, tylko po połączeniu matki z płodem
 
reklama
Do góry