reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej
Trochę odżyłam po tej punkcji, ale nadal odczuwam brzuch.
A dzisiaj kolejny dzień w werwach i czekanie do wieczora. Ech ta niepewność...


Roxii
, myślę mocno o Tobie i ślę pozytywne wibracje. Czekamy na wieści od Ciebie.

Ysia, za Ciebie również kciuki, tance-hulańce-swawole :-D
 
Choć dzisiaj brakuje słońca, przynajmniej mnie w 3mieście, ja uśmiecham się do Was i życzę każdemu z osobna-miłego dnia.

311269_10151078939446601_1630717161_n.jpg
 
Koleżanki zaglądam tu czasami i podczytuję co u Was,ale tak dużo piszecie,że nie mogę spamiętać kto i co;-) Zauważyłam,że wiele dziewczyn, które znam z innych wątków są też tutaj-marcysiowa, sonysony hello:-)

Roxii- powodzenia dzisiaj,bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!

olamakota- cześć:) Gieniek też ma kota,co lubi podgryzać futerko z góralskich kapci (wiesz o co chodzi :)) Twoje obawy są normalne,ale nic się nie martw bo będzie dobrze-powodzenia na dzisiejszym pierwszym testowaniu i daj znać jak tam trzeci zarodeczek.
AgaPl- co tam u Ciebie kochana?
Lawendowy- gratuluję udanego pick up'u i trzymam mocno kciuki za seksik na szkiełku:tak:
ysia007- najtrudniejszy moment przed Tobą w całej procedurze,czyli moment testowania, życzę Ci powodzenia i liczę na pozytywne wieści!
SonySony- Tobie bardzo mocno kibicuje-wiesz dla czego;-) i niesamowicie się cieszę,że zdecydowałaś się na następny krok w staraniach!

Dziewczyny i faceci do których się nie odniosłam prywatnie- życzę Wam Wszystkiego Najlepszego,samych pozytywnych testów i przesyłam pozytywne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
Jasne Gienio dajesz mi nadzieję, że i mnie z tymi choróbskami może się udać. Oj jak ja uwielbiam takie fora, zanim idę do lekarza na wizycie jestem w pełni uświadomiona i wiem o co mam pytać. Komfort psychiczny jest ogromny:)
 
Olamakota pisz nam zaraz jak tylko będziesz wiedzieć i pozytywnym wyniku. Szkoda że tak późno dołączają dziewczyny, chodzi mi o to że już są po INV. Może te forum by mogło się nazywać "Przed, po i w trakcie in vitro"
Lawendowa a powiedz po takiej punkcji można na drugi dzień iść do pracy??
 
Ostatnia edycja:
Sony, każdy reaguje inaczej na znieczulenie i każdy inaczej odczuwa ból. Ja mam dość wysoki pułap odczuwalnego bólu, a mimo wszystko nie zaryzykowałabym wybrania się dzisiaj do pracy. Zależy też jaką pracę wykonujesz.
Ja w pracy muszę być sprawna na 120%, bo pracuję w szkole.
Zresztą lekarz zalecił wypoczywać po punkcji.
 
Dziewczyny późno znajdują to forum - to o mnie :)
a ponieważ siedzę po transferze w domu czasu mam dużo.... i mimo, że staram się nie nakręcać za bardzo to jakoś tak samo się znajduje różne fora ivf :)

Roxii, kciuki za punkcję !

Domienika, tylko i wyłącznie pozytywne myślenie. Ja mimo, że wyprodukowałam ze 25 pęcherzyków - tylko 4 miałam dojrzałe. Z tych tylko 2 się ładnie zapłodniły i podzieliły - i są teraz ze mną. W piątek beta. Więc musi się udać - bo ja nikogo na zimowisko nie wysłałam :confused:.
 
reklama
Ale tu się dużo dzieje - faktycznie trudno nadążyć z czytaniem...
Dziewczyny zrobiłam beta hcg..po 12tej będę miała wyniki.....Ale się boję....
W 10dpt (13dpz)...mam nadzieję że nie za wcześnie i że wyjdzie wysooooki wynik :)
 
Do góry