reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję pełna_nadziei - u nas jest tzw.czynnik męski - za mało plemników. Ja niby jestem zdrowa - ale już 2 razy po punkcji jajników okazało się że jest tylko 5 komórek jajowych - mimo że pęcherzyków było ok 12... Tak więc nie udało się nic zamrozić - dwa najmocniejsze które przetrwały zostały mi podane.
 
Wyhodowałam 5 dojrzałych komóreczek, 3 z nich się zapłodniły. Pełna nadziei nie martw się dobiorą Ci leki stosowne do AMH:tak:. Ja miałam dawki Menopuru 300 i 225j. Są tu dziewczyny z niższym AMH i miały więcej komórek. To chyba kwestia indywidualna, tak myślę.
 
No mnie też tak pobolewają jajniki i plecki, ale myślę sobie, ze pewnie kiedy indziej też pobolewały, ale nie zwracałam na to uwagi.
zajmę się lepiej czymś przyjemniejszym i powystawiam klientom faktury.
 
Ból jajników i wzdęty brzusio to najcześciej pierwszy objaw ciąży, ból jajników spowodowany jest wzrostem ciałka żółtego, które na początku ciąży pełni zasadniczą funkcje. Misia a ty jesteś po transferze, czy czekasz na niego, i przepraszam że zapytam, 1974 to twój rok urodzenia? Nie powinno pytać się kobiety o wiek, ale ta data jest niedaleka mojej, więc pytam
 
reklama
Do góry