reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Alegra - gratulacje!!!

Witam nowe dziewczyny - w tym Bydgoszczankę. Mnie te 400 km do Białegostoku odstraszyły, zwłaszcza że droga taka sobie.

U nas pierwsza porażka. Nie zakwalifikowali zarodków do mrożenia, bo za słabo się dzieliły. Mam w sumie żal. Wiedzieli, że nie są najlepsze, więc mogli je podać.
Pozostaje nadzieja, że wytrzyma ktoryś w brzuszku, bo podali tego jedynego A i jednego B.
Podzielę się doświadczeniem - nie zaznaczyłam czegoś w umowie o przetwarzaniu danych i nie chcieli mi podac informacji o zarodkach przez telefon. Musiałam zagrozić procesem, skargą do szefa kliniki itp, bo laborant oczekiwał, że po tę informację przyjadę osobiście do Trójmiasta.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Pełna no nie dziwie sie, ze odzylas! Duzo sie dzieje dobrego to od razu swiat wyglada lepiej.
a widzisz jakos IUI-owym nie pisalam, jestem dzis pokrecona. Tak mnie od rana wkurzyli w pracy, ze do teraz sie uspokoic nie moge. Brzuch mnie pobolewa @/kujaco. Ja chce w koncu jakeis dobre wiadomosci:)
 
"U nas pierwsza porażka. Nie zakwalifikowali zarodków do mrożenia, bo za słabo się dzieliły. Mam w sumie żal. Wiedzieli, że nie są najlepsze, więc mogli je podać.
Pozostaje nadzieja, że wytrzyma ktoryś w brzuszku, bo podali tego jedynego A i jednego B."
Misia musisz uwierzyć, że one już tam zostaną na całe 9 mcy:tak:. Mi podali dwa zarodki B a trzeci słabszy jest pod obserwacją. Czekam na tel. z kliniki jaki jest jego dalszy los
 
Alegra gratulacje!!
witam wszystkie nowe forumowiczki, za kazda z Was Trzymam kciuki!
misia badz dobrej mysli! Ja tez mialam 2 zarodki podane, jeden ktory przezyl tez nie nadawal sie do zamrozenia, a czekam na blizniaki! Malo tego jeden zarodek u mnie na poczatku sie podzielil I mialy byc trojaczki (niestety jeden maluch nie dal rady) - wiec Trzymam kciuki!!!!
 
Witaj Różyczka
biggrin.gif
 
Od jakiegoś czasu podpatruję wątek, w końcu postanowiłam się odezwać :)
Staramy się z mężem prawie 2,5 roku o dziecko - jesteśmy po 2ch in vitro. Pierwsze 07.2012 - 2 słabe zarodki - nie udało się, drugie - 17.10.2012 punkcja, 20.10.2012 - transfer dwóch zarodków - 8A i 6B....no i CZEKAM... Nie wiem czy to normalne czy nie ale pobolewa mnie brzuch/jajniki już 5ty dzień - nie wiem czy to tak przed @ czy w końcu się udało... I cały czas mam taki...wzdęty brzuch - też tak macie?
 
reklama
Do góry