reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczynki! Jestem nowa na tym forum i chciałabym się przywitać! Podczytuję Was od jakiegoś czasu i gorąco Wam wszystkim kibicuję. Jesteśmy po pierwszym podejściu do in vitro IMSI-MSOME. Transfer 2 zarodeczków był w sobotę 27.10. Umieram ze strachu tak bardzo chciałabym żeby stał się cud...
 
allegra- GRATULACJE!!!! zaraz mi sie lzej na serduchu zrobilo, i moja nadzieja urosla, ze moze tez mi sie uda. To teraz zycze spokojnej ciazy :)

pelna nadziei- witaj

a co do problemu in vitro, ja nie ukrywalam tego. Cala rodzina nam kibicuje, ale moja mama mimo 70 na karku nie jest zbyt konserwatywna. Akceptuje nawet to, ze mieszkamy bez slubu. Jakos przez 8 lat nawet raz moi rodzice lub mojego konkubenta ( hehe) nie nalegali na legalizacje. Kilka kolezanek moich rowniez wie i nie uslyszalam od nikogo zlego slowa.Moja Mama zawsze mi mowie, ze mam w zyciu robic tak jak ja uwazam za wlasciwe i tak, zebym to ja byla szczesliwa, bo to moje zycie. I tego sie trzymam i ZAWSZE moge liczyc na moja rodzinke ( a mam 3 siostry, wiec jest komu sie w rekaw wyplakac jak zle na duszy :)

Czekam jeszcze na wiesci od lawendowego, choc ja mam dzis popoludniowke i pewnie dopiero zajrze tu po 23 czasu polskiego
 
Ostatnia edycja:
Olamakota witaj
biggrin.gif
będzie dobrze, nie martw się
yes2.gif


Trzcinka jak to dobrze mieć taką rodzinę, to prawdziwy skarb!
 
reklama
Do góry