reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

elala dziekuje, że pytasz, nie najlepiej się czuje - i wczoraj i dziś ogromny ból głowy, wczoraj ponadto bardzo mnie mdliło kilka godzin, jeśli to oznaka dobrego to nie ma sprawy, może mnie tak codziennie boleć i mdlić

ps. zaczyna mnie właśnie brzuch boleć,tzn w okolicach jajników .....
 
Ostatnia edycja:
reklama
No kochane niosę dobre wieści:) Widziałam dziś rączki, brzuszek, główkę naszego babla i słyszałam serducho, ma całe 2,34cm :)) Dostalismy skierowanie na badania prenatalne- bede robic za 3 tyg, musze sie zapisac w szpitalu na Warynskiego-korzystala ktoras moze w jakims celu? Dostalam lek na obnizenie tsh bo mam podobno troszke za wysokie. Wizyta za 2 lub 4 tyg-zalezy ode mnie. do tego czasu mam zrobic tsh i ft4 kolejny raz. Waze juz 70kg....eh...celulit zaczyna byc wyraznie widac...szykuje sie pokazna foka ;) Maz zadowolony, wszyscy zadowoleni, nagralismy nawet filmik krotki z usg:) I mamy zdjęcia:) i w ogole dzis byl fajny dzien. Za tydzien mozemy wspolzyc- hurra! Ale...nie wiem czy nie zaczekamy do 12 tygodnia...tak na wszelki wypadek,a skoro juz tyle wytrzymalismy...


Sciskam Was wszystkie serdecznie, przepraszam ze tak chaotycznie, ale juz pozno,a ja po dniu pelnym emocji padam na twarz. Do zobaczyska niebawem:)A to dla Was- dla takich chwil warto wierzyć!
DSC_0398.jpg
 
Witam o poranku. Jak zwykle ja pierwsza się melduję.

Aisha moje gratulacje!!! Teraz to masz namacalny dowód, że się udało!! Ja dzisiaj też dostanę zdjęcia "czegoś" co sie da wypatrzyć. Obym miała też dobre wieści.

Gotadora tak trzymać. Wygląda to na pierwsze objawy ciążowe. Znoś wszystko grzecznie!!

Elala obiecuje, że jak się czegoś dowiem to będziesz pierwsza, której powiem co wiem.

A inne babeczki? Czemu się nie odzywają? Lawendowy jak stymulacja? Aduś, Molla, Roxi? Jak tam?
 
Aisha, mega gratulacje!!! Ale jesteś szczęściarą. Dbaj, najbardziej jak umiesz, o siebie i o Maleństwo.

KrolowaFal, nic się nie denerwuj, bo wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Kciuki zaciśnięte i myślę o Tobie.
A moja stymulacja trwa, niezmiennie. W piątek mam wizytę, więc pewnie się dokładnie dowiem, kiedy transfer.
Mam tylko nadzieję, że teraz coś drgnęło.

Gotadora, objawy ciążowe, jak nic:-D Ale to chyba dobrze?
A ból głowy był spowodowany zmianą pogody.
Ja też od 3 dni chodzę po ścianach.
 
Aisha - gratulacje !!!
biggrin.gif
yes2.gif
biggrin.gif
yes2.gif
biggrin.gif


dziewczyny to byłoby cudowne gdyby to faktycznie były objawy, Lawendowy Sen ja nie miewam bóli głowy, nawet na zmianę pogody. No ale zaczyna się nowy dzień, zobaczymy co ten przyniesie.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
biggrin.gif
 
Cześć dziewczyny !!!! Pamietacie mnie jeszcze? Ja to ta co po jednym nieudanym podejściu w licpu zmieniła klinikę na Invimed we Wrocławiu :)
Hej dziewczyny!
Melduję, że wracam do gry. Od dziś zaczęłam stymulację do kolejnego ivf, tym razem idę krótkim protokołem, więc za jakieś 2 tygonie bedzie już transfer:tak: Sprawy niespodziewanie szybko się potoczyły i jeszcze jestem w szoku że to już:-D
Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę;-)
Roxii to tak jak ja :) Choć ja czekam na @, która ma lada dzień się pojawić i też zaczynam krótki protokół. Powiem Wam, że się trochę zdziwiłam tą decyzją lekarza bo AMH mam 3,4. Ja myślałam, że krótkie są dla kobiet z mniejszym AMH. Hmnnn a Wy może też tak miałyście? A i dawkę leków mam mega dużą, bo aż 225 jednostek. Oby mnie nie przestymulowali...
 
reklama
Do góry