reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki!
Jeszcze raz dziękuję bardzo za kciuki;-) ale niestety i ja nie mam dobrych wieśći... zrobiłam daw testy ciążowe i jest jedna kreska, nie ma nawet cienia tej drugiej:-( zrobiłam tez test owulacyjny, bo wiem ze one tez wykrywają ciążę, nawet niby wcześniej niz ciążowe (nie wiem ile w tym prawdy) i na nim jest bladziutka druga kreska, ale na ciążowych nic:no: wiec nie wiem co myslec, ale chyba nic z tego nie bedzie, nie ma się co łudzic i oszukiwać.... Jutro oczywiscie jeszcze powtórzę test ale nie liczę na jakąś zmiane.....
Mam nadzieję, ze ktoś w koncu przełamię tą złą passe, bo coś ostatnio smutno tu na wąteczku.... trzymam kciuki za przyszłe testerki;-)
 
reklama
Roxii - a który masz teraz dzień? Może za wcześnie zrobiłaś? Z tego co pamiętam to zwykłe testy sikane to pokazują prawdziwy wynik około 14 dnia ( no chyba, że masz ciążę większą np. bliźniaczą, kiedy stężenie hcg jest większe). Może trzeba sprawdzić jeszcze raz?
 
Kinga dzisiaj jest mój 10dpt, @ jest przewidywana na piątek/sobotę, wiem ze niby może być za wcześnie, ale ja robiłam ten b. czuły test co wykrywa ciąze 6 dni przed terminem @... zobaczymy, jutro powtórze oczywiscie dla pewności, ale wielkiej nadzieji juz sobie nie robie...:no:
 
Aniulciaaa69 - a ty nie pomyliłaś progesteronu z prolaktyną ? Bo te normy to chyba raczej do progesteronu są. Bo nawet po teście czynnościowym czyli po tzw. MCP prolaktyna powinna być około 6 razy wyższa ( chociaż podają też inne źródła, że przy 10 jest ok), czyli maks przy poziomie normalnie 28 powinno to być w granicach między 168 a 280, a nie tyle co ty podajesz.
 
Roxii - czytałamna necie sporo o testach ciążowych i mogą wykryć ciążę, ale nie 6 dni przed okresem, ale np. 6 dni po zapłodnieniu ( lub raczej umieszczeniu się zarodka w macicy). Więc może Twój po prostu się nie śpieszył. Ja bym się na Twoim miejscu nie dołowała i poczekała jeszcze parę dni i zrobiła kolejny test.
 
Roxi - jeden glupi test rozwala tyle marzen. tule Cie mocniutko. Trzymaj sie dzielnie. :-(
Moze jednak jutro co wyjdzie jeszcze sie nie poddawaj
 
Ostatnia edycja:
Roxii, ja nie trace nadziei i Ty tez nie trac. Tobie lekarze kazali zrobic test znacznie pozniej .Moze mieli ku temu powod. Nie znam sie za duzo wiec nie chce sie wymadrzac ale czekam na kolejny tescik z ogromna nadzieja,ze jednak beda te dwie krechy :tak:
 
Roxii - a ja cie jeszcze nie tule na smutno tylko wciaz pelna nadzieji jednym test wychodzi w 10 dobie a innym nie. Powtorz jutro a nawet pojutrze bo betka niby co dwa dni rosnie, wiec prosze teraz codziennie rano siusiac na tescik i czekac. Moze maluch sie zagniezdzil pozniej wiec betka jeszcze mala. A w przyszly poniedzialek i tak powędruj na betke. &&&&&&&&&&&
elala - oj wiem ze zlecialo, uwierz mnie tez nie wiem jak to sie stalo ze ja juz w 6 miesiacu jestem :szok: A ze wspieramy no jakos mi tak ciezko sie z wami pozegnac. Zreszta moja obecnosc moze wam pokazac ze jednak zdarzaja sie cuda i sie udaje. Wam tez sie uda.
 
Cześć Dziewczyny :-)
Jestem tu nowa ale po przejściach. Mam na koncie jedno nieudane in vitro i pomału szykuje się do drugiego. Mam pytanie do dziewczyn, które podchodziły we Wrocławiu do procedury. Zastanawiam się nad Invimedem we Wrocławiu i pytanie czy są tu dziewczyny którym tam się udało lub nie... Proszę o odpowiedź czy warto tam bo to jest moja druga i ostatnia szansa.:-(
 
reklama
Kurcze jakos zla passe mamy czy co?
Roxii wiem ze pewnie sie podlamalas po dzisiejszym tescie.ale sie nie poddawaj, zrob jutro jeszcze raz bede trzymac mocno kciuki zeby sie udalo..

Do mnie wczoraj z OFU dzwonili i powiedzieli ze do 3ciego cyklu musze czekac i moge probowac z mrozaczkami..wiec moje nastawienie lepsze juz dzisiaj..mam 4 zamrozone.wiec jak bedzie trzeba 4 razu bedziemy probowac, a sie latwo nie poddamy..jestem ciekawa ile oni ich rozmrazaja . Po jednym? Czy moze 2 i sprawdzaja ktory lepszy? Wiecie moze jak to dziala?

I dzieki wielkie za mile slowa.cala ta sytuacja jest stresujaca na maxa .a rozmawianie z ludzmi ktorzy nie maja pojecia o ivf'e jest troche ciezkie..wiec DZIEKI WIELKIE ZE JESTESCIE i powodzenia.pep
 
Do góry