reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

yplocka - strasznie mi przykro.....brak slow. Następnym razem sie uda. I ja cie sciskam mocno.
pepper, kamaryn - przykro mi bardzo. kurcze na takim forum to powinno byc wiecej pozytywnych wynikow a tu wiekszosc smutne wiesci.
hope - chcialabym pogratulowac ciazy ale skoro nie moge to gratuluje podejscia. Brawo za zachowanie zimnej krwi.
roxii - trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Kamryn jej tak mi przykro:-:)-( ja myślałam że Ty betkę masz dopiero jutro, nie za wcześnie ją zrobiłaś??? Przytulam mocno i życze duzo siły... Kurcze ostatnio cos duzo złych wieści i jak tu być pozytywnie nastawionym, jutro moja kolej, az mnie skręca w środku:baffled:
 
Yplocka - współczuję. A już miałaś taką fajną betę. Ściskam... no i trzymaj się dziewczyno. Następnym razem będzie dobrze.

Aniulciaaa69 - a tak wysoką [SUB]prolaktynę [/SUB]miałaś na czczo? Czy po jedzeniu? Bo z tego co wiem to na czczo norma jest 28 czy jakoś w tych okolicach. Ostatnio często mi zlecano badanie różnych hormonów więc jestem na bieżąco. A nadmiar prolaktyny może być spowodowany chorobą Hiperprolaktynemią, która właśnie między innym powoduje problemy z zajściem w ciążę. Jakbyś chciała poczytać coś o tym to proszę http://www.endokrynologia.net/content/prolaktyna-hiperprolaktynemia W każdym wypadku nadmiar trzeba leczyć. Ja mam ciutek ponad 30, ale lekarz mój stwierdził, że przy stresującym trybie życia w dzisiejszych czasach normy nie odpowiadają naszemu trybowi życia i jego zdaniem to powinno być około 40 nawet norma ( bo stres ma wpływ na podwyższenie prolaktyny w organiźmie).

Kamryn , Pepper - bardzo mi przykro, że tak się stał. Ale nie traćcie nadziei. Wszystko jeszcze przed Wami.

Roxii - musi być dobrze. I trzymam za to kciuki mocno, żeby było :tak: &&&&&&&&

Hope - super Cię znowu widzieć tutaj. Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie już się poprawiło. Następnym razem będzie dobrze jak się zdecydujesz. Zobaczysz. A propo jakąś specjalną dietę stosowałaś wtedy jak Ci się udało?
 
pepper - tak mi przykro. mi w OFU kazali czekac 2 pelne cykle (3@) zanim moglam przystapic do crio. Na pocieszeni moge Ci tylko napisac ze OFU zamraza tylko najlepszej jakosci zarodeczki.
Roxi wiem jakie to straszne uczucie w szczeglnoci ze ostatni mamy zbyt duzo smutnych wiesci na forum, no ale ktos w koncu musi przelamac ta zla passe-czekam na dobre wiesci jutro:-) Zaloguje sie juz od samego rana i bede zagladac czekajac na wynik
Kamryn ciebie tez tule mocno
yaplocka w Twoja historie ciezko uwierzyc - tak mocno trzymalan kciuki za Twojego babelka. Serce peka na pol jak sie czyta o tych utraconych marzeniach. Nie poddawaj sie. Przynajmniej wiesz ze zarodeczki zagnierzaja sie sie! Nastepnym razem uda sie.
Marcikuk, Gienek -dobrze ze znami jestescie - bo to bardzo budujace miec gdzies blisko swadectwo tego ze moze sie jednak udac. Milo ze nas wspieracie. ja pamietam wasze testowanie jakby bylo to 2 dni temu (wtedy stawialam pierwsze kroki na forum) a tu juz prosze maluszki w brzuszkach szaleja.
 
yplocka- rany,ale się porobiło,ja mocno wierzyłam,że wszystko skończy się pomyślnie :-( z dwojga złego dla Ciebie lepiej kochana,że ciąża ulokowała się w szyjce a nie gdzieś w jajowodzie,bo wtedy groziłaby Ci operacja,tak jak miały tutaj niektóre dziewczyny. Trzymaj się i bądź silna, beta ładnie rosła więc następnym razem musi być dobrze!!!
Roxi- za jutrzejsze testowanie mooocno trzymam kciuki, postaraj się zasnąć,my tu wszystkie przesyłamy Ci pozytywne myśli!!!
Hope- w Twoim przypadku również bardzo jest mi smutno i przykro, dzielna i silna z Ciebie babeczka, gratuluję postawy jesteś SUPER!!!
madzialenak- o yeah już niedługo zaczynasz, cudownie:-)
memories- cześć, świetnie,że znowu tutaj się udzielasz i że jesteś gotowa podjąć nowe wyzwanie.
Kamryn oraz Pepper- te poniedziałkowe wieści są jakieś dobijające, nie tak miało być...trzymajcie się dziewczyny i nie poddawajcie. W końcu każdej z nas się uda.
elala- oczywiście,że tu jesteśmy i będziemy was wspierać. Do każdej z Was podchodzę bardzo emocjonalnie i będę Was wspierać i kibicować. Moja droga też nie była łatwa, w sumie nadal jest jakaś niepewność i strach a najgorzej jak oglądam jakieś programy o tym,że ciąża przebiega dobrze a potem rodzą się chore dzieci:-(
 
gieniek na litosc Boska nie ogladaj takich programow. Prosze uwierz bedze dobrze. bedziesz miala piekne zdrowe i madre dzieciatka.
 
Hej Dziewczyny

Oj smutno sie zrobilo na forum :-( Kamryn, tule mocno ale nie zrobilas przypadkiem za wczesnie testu?

Roxii, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Siedze rownie niezcierpliwie co elala oczekujac II

Podpisuje sie pod slowmi elala. Dziewczyny ktore zaciazyly i sa caly czas z nami sa wspaniale. To w nich tkwi nasza nadzieja,ze nam tez kiedys sie uda.Wkoncu sa pieknym przykladem na to,ze wato przebrnac przez te czesto dluga i kreta droge. :-)
 
yplocka1 - po cichu trzymałam kciuki zeby Tobie się udało, tymbardziej ze leczę sie też u dr Szczypt.

Coraz bardziej zastanawiam sie nad zmianą kliniki, ale póki co mamy jeszcze 2 mrozaczki wiec bedziemy próbowacw tym cyklu, jesli wszystko będzie okey.

Pozdrawiam wszystkie walczące i tym którym się udało zobaczyc II kreseczki:) Miłego dzionka:)
 
reklama
hej wszystkim i jeszcze raz dzieki za kolejne mile slowa, tutaj czy sie uda czy nie to zawsze mozna na was liczyc, to jest sila tego forum i moze dlatego jest mi latwiej zniesc niepowodzenie

roxii trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dziewczyny z trojmiasta ponawiam pomysl spotkania okolo polowy wrzesnia :), plan mam napiety ale czas na kawe sie znajdzie, tylko lepiej to obgadac wczesniej bo spontany to mi raczej nie wychodza-zapraszam na priva :)

milego dnia wszystkim i bede zagladac od czasu do czasu-przywiazalam sie do was oczywiscie no i chce byc swiadkiem jak wszystkie zaciaza no a nasze ciezarowy sie rozpakuja :)
 
Do góry