reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zobaczcie jaki słodziak :-)

603390_374202359317896_614841076_n.jpg
 
reklama
Madzialenak rzeczywiście słodziak, ale mi się humorek poprawił.

A ja chciałam dołączyć do kluby 27 :-) ja mam swoje USG serduszkowe 27ego i już nie mogę się doczekać.

Roxii a przypomnij ty miałaś swoje Invitro w PL czy w UK, bo już się mo w głowie namieszało, tyle tu jest dziewczyn. I tak też uważam że teraz już będę II

Witam wszystkie nowe dziewczyny oby te forum okazało się dla Was szczęśliwe jak i dla mnie. Tutaj zawsze można znaleźć ukojenie, poradę.

Madmax witaj, przykro mi że problemy ze snem nie ustąpiły, wiesz tez kilka dni takich miałam ale u mnie to nerwy, nabyłam płytę z hipnozą do spania i tak jakoś próbowałam zasypiać

Yplocka bardzo mi przykro, jestem w szoku że przy tak ładnie przyrastającej becie takie coś. Mam tylko nadzieje, że szybko wrócisz do siebie i kolejny raz przyniesie ci ciąże. Tulę wirtualnie.


 
yplocka, sciskam moco. Tak ladnie rosla betka i wzsystko poszlo w leb :-( Mialam do konca nadzieje ,ze wszystko sie ulozy. :-(Zbieraj sily kochana.Najwazniejsze ,ze dochodzi do zagniezdzenia. Nastepnym razem bedzie OK!

pepper, smutno mi tez czytac,ze i Tobie sie niepowiodlo. Najwaznieszje,ze szybko zamierzasz pojechac po kolejne mrozaczki.

Roxii, juz siedze i zaciskam mocno mocno moje piastki za jutrzejsze testowanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Madzialenak, no to zaczynasz dzialac.Powodzenia i kciukasy trzymam oczywiscie.
 
madzialenak-dobrze kojarzysz :tak: Ale aktualnie biore 50, bo do crio będę podchodzić dopiero w październiku. Brałam 50 i 75 na zmianę. Początkiem września wybieram się do na wizytę kontrolną do endokrynologa.
 
masia bo mi spadło TSH do 0,78 przy dawce euthyroxu 87,5 i boję się, że spadnie za dużo. Kurcze nie wiem co robić, lekarz ogólny nie umie mi pomóc a endokrynolog jest na urlopie. Sama zmniejszyłam sobie dawkę i co 2 dni biorę 75 i 87,5.
 
ROXII &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze, ale i tak szybko testujesz :-) odważniara no.

Madzialenku dzwoniłaś do jakiegośendokrynologa?? Moze zbadaj za dw atyg znowu i jeżlei będzie sie utzrymywac na 0,7 to znaczy ze dawak dla Ciebie idealna
 
DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE I KCIUKI:-)

Zosia
ja miałam ivf w UK, a co do testowania to poprzednim razem tez robiłam test w 10dpt i juz była druga ledwowidoczna kreseczka:tak: Jutro też licze choć na taką prawie niewidoczną, ale jednak :-p Jeśli nic nie będzie, to powtórzę test w środę, takze luuuzik:-D
 
Niestety złe wieści- po południu odebrałam wyniki, beta poniżej 1. Nic z tego nie wyszło. Staram się zebrać w sobie i po Nowym Roku walczę od nowa. Mam nadzieję i szczerze życzę aby wam dziewczyny się udało. :-(
 
reklama
YPLOCKA współczuję Ci bardzo.Wypłacz się i znajdź jakiś sposób na odreagowanie.Tak się biedna naczekałaś...Tulanki.
PEPPER,KAMRYN wasze niepowodzenie również mnie zasmuca.Co za dzień.Strasznie mi przykro.Życzę Wam wszystkim siły aby się podnieść i jeszcze raz zawalczyć.
ROXII odwróć tą passę.Czekam!Buziolki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry