reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie!

Przede wszystkim witam nowe dziewczyny i kibicuję wszystkim w walce o dzidzie:)

U mnie przygotowania do przyjęcia mrozaczków, póki co biorę acesan, folik i estrofem i tak do nastepnego poniedziałku. Wtedy dowiem sie kiedy transfer:) miłego dzionka
 
reklama
Doslownie wszytko sie zgadza!U mnie rowniez lewy jajnik...zostaly z niego jakies strzepki ale pocieszajace jest to,ze ostatnio podczas stymulacji zaczal pracowac i wytworzyl pecherzyk a dodatkowo drugi jajnik az 8 ...wiec jak dla mnie to juz sukces bo moje amh to 0,4...wiec lekka tragedia ...Wszystko co opisalas to jak zywcem wyciete z mojego zycia :-) Trzymam kciuki za Twoje podejscie do ivf!Stymulacja byla dla mnie troche meczaca a glownie wyciszenie ale my kobitki jestesmy w stanie przezyc wszystki :) Sciskam i trzymam kciuki!

Widzę że AMH też mam takie same:tak: Ja mam krótki protokół, zaczynam menopurem 225, a Ty czym byłaś stymulowana?
 
Cześć wszystkim!
Na początku witam wszystkie nowe dziewczynki.
Ja nie pisałam bo mąż miał tydzień urlopiku i postanowiliśmy spędzić ten czas razem bez kompa i troche się zrelaksować jeżeli już na wczasy jechać nie możemy.
Dużo pisałyście przez ten czas, jestem na etapie czytania:szok:
U mnie ok, oprócz snu. Niestety dalej nie umie spać. Za tydzień mam wizytę u gina więc się popytam co i jak.
Pozdrawia Was gorąco i wracam do lekturki
 
Powiedzcie mi czy miałyście robione usg 2 dc przed stymulacją do ivf? Bo ja nie mam go zleconego, a wiele dziewczyn pisze że miały sprawdzane czy wszystko ok:baffled:
 
Hej dziewczynki.wiec u mnie nic.zrobilam drugi test wczoraj rano i wyszedl negatywny, a wieczorem dostalam takiego duzego plamienia ze to chyba musi byc okres? W sumie nie powinnam miec okresu jeszcze bo ostatni mialam 7 lipca..wiec troche jestem skolowana co to plamienie moze oznaczac?.z kliniki jeszcze do mnie nie oddzwonili, mam nadzieje ze sie odezwa jakos dzisiaj i umowia mnie na wizyte..na szczescie mamy jeszcze 4 mrozaczki wiec sie nie poddajemy i bedziemy probowac jeszcze raz..wiecie kiedy po nieudanym transferze mozna probawac znowu? Dlugo trzeba czekac? Pozdrowionka dla was wszystkich
 
Kamryn - witaj. Nie martw sie na zapas lekarze raczej wiedza co robia. Trzymam kciuki za betke.
Roxii Lady Sena - ja tescik robilam juz w 6 dobie. Tak wiem ze wczesnie ale wstalam rano i tak sobie wymyslilam. Druga bardzo slaba kreska pojawila sie po okolo 20 minutach. Robilam test z nastawieniem ze jak nie wyjdzie to jeszcze poczekam bo pewnie za wczesnie. Wydane mi sie ze w moim przypadku zawazylo to ze mialam podane dwa 6dniowe blastusie i oba sie przyjely wiec hormonu wiecej bylo. Ogolnie jednak zalecam dluzsze czekanie aczkolwiek wiem ze latwe to nie jest. Dziewczynki powodzenia. Przesylam wam fluidki &&&&&&&&

Witam dziewczyny
Jestem tu nowa , przejżałam pobieznie wątek , może ktoś ma ochote podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi ze stymulacją do IVF (długi protokół)Ja od 25 dc do 2dc biorę gonapeptyl daily 1 ampułko strzykawka , następnie mam zmniejszoną dawkę do 0,5 , a poza tym od 3dc biorę festimon (3*75j.m rozpuszconego w fiolce) , a poza tym Medrol od 6dc , kolejna wizyta 22.08 - wtedy pewnie znów coś sie pozmienia i może będę wiedziała coś więcej nt jajeczek , transferu itp. Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami?
 
Zosia_K - niezwykle miło, że o mnie pamiętasz:-):-) Ostatnimi czasy się nie odzywam, bo nic nowego w kwestii rozmnażania się u nas nie dzieje. Zmartwiło mnie niskie AMH i zdenerwowało, że sama sobie zrobiłam to badanie na własną rękę, a klinika nie zleciła tak podstawowego badania. Tyl;ko się dziwili, że słabo odpowiadam na stymulację :baffled:. A tak ogólnie to pracuję, w weekendy szaleję... Muszę się wyżyć, bo potem długo będę musiała na siebie i bąbelki w brzuszku uważać ;-)
 
Lucy777 witaj:-) co konkretnie chcesz wiedziec??? pytaj o co chcesz, a my postaramy się odpowiedzieć:tak:
pepper kurcze a który masz dzisiaj dzien po transferze??? Piszesz ze 7 sierpnia miałaś ostatnią @ to w którym dniu cyklu Ty miałaś transfer??? masz tylko plamienia czy @???
memories super ze niedługo znów startujesz, życze powodzenia;-)
marikuk dzieki bardzo, zobaczymy czy 27 bedzie szczęśliwy i dla nas ;-)
 
reklama
oooo widzę, że więcej dziewczyn jest z Gamety :) pewnie nie raz spotkałyśmy się w poczekalni :)

A któraś z Was leczy się u dr Czecha? A ja mam dziś 4 dc, po IVF wydłuża się cykl o około 7 dni i u mnie tak niestety było. Lekarz powiedział, że to normalne- kilka cykli po IVF będzie wydłużonych lub nieregularnych.. masakra:(

Dziś odebrałam wyniki prolaktyny i mam 656,1 przy normie do 496.. Jak myślicie, czy prolaktyna mogła spowodować niepowodzenie in vitro ?

Pozdrawiam Was i trzymam gorące kciuki, żeby Wam się udało!!!
 
Do góry