reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lady Sena witaj na forum:-) no i witaj w klubie, ja też jestem po transferze, tez czekam i juz mnie skręca:-p Życze Ci więcej cierpliwości i wtrwałości niż mam ja i oczywiscie dwóch pięknych kreseczek na teście:tak:
pepprer jak tam dzis u Ciebie???? robiłaś testa??? @ sie rozkręciła????
yplocka to dziwnie że każą Ci tak czesto betę robić, nie wiem po co:baffled: teraz to trzeba robić usg żeby znaleźć maleństwo:tak: ehh Ci lekarze.... trzymaj się, mam nadzieję ze wsio bedzie ok:tak:
Zosia wiem ze nalezy mi sie porządny opiernicz:-p ale naprawde nie daje juz rady, poza tym lepiej mi po tym jak zrobiłam ten test, przynajmniej sie juz tak nie nakrecam, a moim zdaniem to dobrze. Nie załamałam się tym, ze jest jedna kreska, czekam na wtorek, środę;-)
 
reklama
Gienek - witaj, ciesze sie ze wakacje udane. Tak moi tesciowie juz pojechali UFFFFFFF!!!!!!!
Co do ruchow to u mnie podobnie bardziej czuje Filipka (on po lewej stronie) a Mateuszek mniej ruchliwy, mysle sobie ze poniewaz on ostatnio byl ulozony poprzecznie to poprostu kopie brata. Wiem ze prze te4 tygodnie to oni pewnie sie zdarzyli obrocic juz kilka razy ale tak sobie to tlumacze. Od wczoraj ruchy mam silniejesze i jak kopna to czuje pukanie na dloni. Moj emek bardzo chce poczuc ale jak on swoja wielka dlon polozy na dloni to chlopaki nie kopia :)
yplocka - lurcze faktycznie u ciebie jakies to dziwne, ale jeszcze sie nie zalamuj bo nigdy nic nie wiadomo
Roxi - no nic powtorz tescik za kilka dni. Ja swoj pierwszy test robilam z nastawieniem jak nie wyjdzie znaczy za wczesnie. Nadal trzymam kciuki i przesylam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Lady Sena - witaj na forum no i dla ciebie wiryuski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Objawow nie szukaj bo w drugim dniu jak cie cos zaboli to bedziesz panikowala ze to na okres. Ja tez tak mialam. Wszystkie znaki na niebie i ziemi swiadczyly (wedlug mnie) o zbizajacej sie @ a tu niespodzianka. Powodzenia. Odpczywaj i sie nie stresuj.
 
Ostatnia edycja:
Ale tu cisza dzisiaj:szok: zresztą jak zwykle w niedzielę:tak:

marcikuk u mnie napewno było za wcześnie na testowanie, wczoraj minął dopiero tydzien od transferu, dziś jest mój 8dpt więc nie ma prawa nic jeszcze wyjść, nie wiem na co ja liczyłam robiąc ten test:-p chyba musiałam poprostu wyładowac emocje i zaspokoic ciekawość:tak: Spokojnie czekam na wtorek/środę....;-)
 
marcikuk dokladnie tak jak mowisz, staram sie w ogole o tym nie myslec i nie wsluchiwac sie w organizm :-) to juz bardziej moj maz sie wslu****e i cokolwiek uslyszy, nawet burczenie brzucha to pojawia sie usmiech an jego twarzy , hahaha ;) ...Dzis zauwazylam podwyzszona temperature ale tym tez sie nie sugeruje, bede sobie spokojnie czekac do bety. Dzieki za dobre rady dziewczyny :-)
 
Lady Sena właśnie się kapnełam że masz bete tego samego dnia co ja 27.08:tak:a różnica między nami jest 5 dni, ehh nie wiem czemu oni tak późno ustalili mi ten termin bety:baffled: masz zamiar testować wcześniej w domu??? czy czekasz do dnia bety??
 
Lady Sena właśnie się kapnełam że masz bete tego samego dnia co ja 27.08:tak:a różnica między nami jest 5 dni, ehh nie wiem czemu oni tak późno ustalili mi ten termin bety:baffled: masz zamiar testować wcześniej w domu??? czy czekasz do dnia bety??

Caly czas sie zastanawiam, czy kupic tescik tydzien po transferze, poki co staram sie o tym nie myslec ...ale kto wie, moze do przyszlego piatku troszke mi odbije i polece do apteki :D
A co do ilosci dni po transferze, to tez chyba zalezne jest ile minelo dni od przyjecia zastrzyku - w moim wypadku Ovitrelle.Ja przyjmowalam Ovitrelle 12.08 - takze 27.08 to 2 tygodnie ot tej daty.Wiem,ze Ovitrelle moze falszowac wyniki testow...
 
Lady Sena jak widzę Twoja historię to jakbym mówiła o swojej. Też miałam torbiel endometrialną, usunięta wraz z prawie całym lewym jajnikiem:szok: M ma słabe parametry, w 2011 mieliśmy dwie IUI a teraz czekam na @, dziś 30 dc czyli lada moment i zaczynam stymulację do ivf:-)
Trzymam kciuki za wysoką bete:-)
 
reklama
Lady Sena w piątek jest zdecydowanie za wcześnie na testowanie, to bedzie Twój 7dpt więc na bank nic nie wyjdzie, nie powtarzaj mojego błedu, ja zatestowałam dzisiaj 8dpt i dupa:tak: Po pierwszym ivf pierwszy raz testowałam w 10dpt i była druga ale baaaaardzo bladzieńka kreseczka, naprawdę ledwo widoczna, także gdybym zrobiła dzień wcześniej nie wyszłoby nic. Myślę że 10dpt przy zarodkach trzydiowych to najwcześniejszy termin na testowanie. A tobie 10dpt wypada w pon 27 więc chyba nie ma sensu żebyś robiła test wcześniej, najwyżej zrób rano przed betą, a tak to niepolecam;-)
 
Do góry