reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

yplocka dzięki, wiem że stres nie służy, ale nie potrafię zapanowac nad moją psychiką, zaczęła wymykać mi się spod kontroli:-pciągle wydaje mi sie że coś czuję i niepotrzebnie sie nakręcam, boje się rozczarowania...:sorry: ehhh osiwieję do wtorku:confused2:
 
reklama
ehhh my to mamy przerąbane, tyle stresu i czekania.... z kąd my na to siłę bierzemy??? Żyję nadzieją, że kiedyś los nam to wszystko wynagrodzi:tak:
yplocka mam nadzieję że wponiedziałek beda dobre wieści od Ciebie.....
 
roxi kochanie nie stresuj sie :rofl2:bedzie dobrze. wiem ze teraz latwo jest mi sie madrzyc ale mam nadzieje ze wszystko Wam sie uda i ze zaczniesz pozytywna fale crio!
Trzymajcie sie mocniutko!
 
elala dzięki, ale ciężko mi to idzie... chyba dziś mam kolejny kryzys...:sorry: Czemu to tak długo trzeba czekac? że nie wymyślili jeszcze nic żeby szybciej wiedzieć czy się udało czy nie, przecież zwariować idze:-D
 
kaska myslałam nad tym żeby zrobić sikańca np. jutro rano, ale wiem, że to za wcześnie i i tak pewnie nic nie wyjdzie:sorry: jutro bedzie dopiero 8dpt, a ostatnio jak robiłam 10dpt to ta druga kreska była ledwo widoczna, więc 9dpt pewnie nic by nie wyszło a 8 juz całkiem. Dlatego wiem że to bez sensu. Ehhh staram się być silna, ale wiecie jak to jest... Dobrze ze mam Was, bo tylko Wy mnie rozumiecie i wiem że zawsze moge się wygadac i pozawracać Wam głowe moimi rozterkami:tak::-p Może jutro bedzie lepiej.....
 
Roxii, dokładnie wiem co czujesz, tez latałam jak wściekła i dobrze mówisz psychika z pod kontroli się wymyka, ale musisz wierzyć, że Ci się uda. ja w to wierzę, wierzą za Ciebie dziewczyny. Tez doskonale wiem że w UK, na te testowanai trezba czekać. Nie bez przyczyny pisza na testach żeby zrobić je po terminie spodziewanej @. Nie ma co za wczesnie robić bo może nie wyjść. UDA SIĘ. Przesyłam wiruski ciążowe i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
PS mi pomogła modlitwa, wsparcie emka i mojej mamy,i Was, niektóre fragmenty książki Tuvy tez pomogły.

Pepper może to za wcześnie na test, skoro masz jakies plamienia to może od zagnieżdżania i test będzi epozytywny dopiero za kilka dni. &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tuva dziękuje za posta. Ja w UK bety nie mam, jadę na USG serduszkowe 27ego. I dziekuje za ta wypowiedz o Crinone, bo chyba wiesz ze o zwykla wydzieline mi nie chodzi tylko o jakieś dziwne 'kulki mocy', ale czytałam na amerykańskich forach że dziewczyny tak miały. Napiszę do Ciebie jutro na priva, bo juz dawno chciałam jakos Cie odnaleźć i osobiście podziękować za książke, wpadła w moje ręcę jak podpisywałam paiery do IVF i mialam ciagle jeszcze wątpliwości, ale książka pomogła mi bardzo bardzo a pozatym cos jeszcze nas łączy.

Elala oczywiście żę teraz crio będą tylko pozytywne.&&&&&&&& za wszystkie dziewczynki. Książka Tuvy pokazuje że trzeba walczyć i mimo, że czasem przychodzi załamanie zwątpienie, to nagle odnajdujemy w sobie nieodkryte pokłady woli walki.
Będę się tylko modlic (wiem brzmi paradoksalnie) o to żeby IVF było refundowane w Polsce.

Padam z nóg, dziś u nas 40 stopni w słońcu, szok. Idę spać. Dobrej nocki, kolorowych snów.
 
Roxii - chyba kazda z nas nie mogla zapanowac nad wlasna psychika po transferze. Najgorsze oczekiwanie. Nie ty pierwsza nie ostatnia. Glowa do gory. Musi sie udac. Trzymam kciuki. &&&&&&&
 
reklama
ROxi, mam nadzieje,ze dzis juz masz sie lepiej.:-) Oczywiscie,ze ten czas oczekiwania na testowanie jest meczacy a im blizej wielkiej daty , tym strach wiekszy. Chcialoby sie juz wiedziec ale ciagle trzeba czekac, a gdy czas na tstowanie wybije ogarnia nas wielki niepokoj. Roxi kochana, bedzie dobrze. Dzis niedziela, moze sie gdzies wybierzecie z mezusiem na romantyczny spacer i przepyszny deser lodowy mniammmmm ;-)
 
Do góry