reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry Dziewczynki

byłam na usg i nic. Beta wysoka a w macicy nic nie ma, to znaczy są dwa twory które nie wiadomo czym są. Jeden jest wysoko, drugi nisko w szyjce. Zastanawiali się wczoraj czy już mnie kierowac do szpitala czy może czekać. Decyzja ciąża jest, tylko nie wiadomo gdzie - czekamy do poniedziałku. Codziennie beta, leki i leżenie.
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Zosia dzieki serdeczne, mam nadzieje, ze kasiazka sie podobala. Dziwnie brzmi podobala...w kazdym razie na pewno wiedzialas o czym pisze...Co do Crinone to bralam i te biale uplawy to wlasnie nadmiar, wiec nie musisz sie przejmowac. Podobno to jeden z lepszych preparatow progesteronowych na rynku.
Adus nie wiem czy moge tak otwarcie pisac tyt. ksiazki, bo nie wiem czy regulamin forum na to pozwala. Probuje i zobacze:-). Ksiazka nazywa sie "Dziecko ze szkla. In vitro moja droga do szczescia", wydawnictwo e media i tam mozna poczytac fragmety. Jesli chodzi o kupienie to wejdz na google a bedziesz miala wybor(merlin, ksiegarnie internetowa PWN, allegro etc, oczywiscie mozna ja kupic ze strony wydawnictwa). A na facebooku sa wszystkie informacje, ta strone prowadzi moj wydawca.
Duzo jest tam cierpienia, radosci, nadziei i codziennosci bezplodnej pary dazacej do spelnienia swojego najwiekszego marzenia...
Goraco was pozdrawiam.
Zosia kiedy beta?
 
Yplocka a ktory to dzien po transferze??? Nie mogli okreslic co to jest? Czy byly to woreczki owodniowe? Ile mialas transferowanych maluchow? I iludniowe byly? wiem, ze moge gdzies wczesniej przeczytac ale nie zdaze szukac, bo mni edzieci "atakuja" wiec ide sie z nimi bawic. Trzymam kciuki.
 
Yaplocka- maly nicpon bawi sie w chowanego pewnie . Znajdzie sie pewnie w poniedzialek.
tuva - dzieki za ksiazke super lektura dodajaca sil do walki. Moj maz to sie usmial dobrych kilka razy z twoich opisow wiec gratuluje rowniez poczucia humoru.
 
Pepper s tymi sikancani to jest rozmie. Ja to bym sie nie przejmowala bo 11 dzien to troche wczesnie na sikance. Jeszcze nic nie przesadzone. Trzymam kciuki i posze sie nie denerwowac bo dzidzi szkodzi. A za wczesne tesowanie to tylko przez kolano przelozyc i ... Oh wiem wiem kazda z nas to robi takze rozumiem
 
Pepper z tymi sikancami to jest rozmie. Ja to bym sie nie przejmowala bo 11 dzien to troche wczesnie na sikance. Jeszcze nic nie przesadzone. Trzymam kciuki i posze sie nie denerwowac bo dzidzi szkodzi. A za wczesne tesowanie to tylko przez kolano przelozyc i ... Oh wiem wiem kazda z nas to robi takze rozumiem
 
Hej dziewczynki.ja dzis rano test zrobilam i dupa tylko jedna kreska.normalnie tylko usiasc i plakac..jestem ciekawa co poszlo nie tak? Pewnie to plamienie co mialam w tygodniu to byl znak ze cos idzie nie tak..trzymam za was kciuki, jak mi sie nie udalo to przynajmniej ktorejs z was powinno sie poszczescic..
ja jak zrobilam sikanca w 11 dniu tez wyszla jedna krecha a naiweczor wyciagnelam z kosza i byla druga blada na drugi dzien powtorzylam tesciora i byl cien cienia.
 
pepper powtórz test konieczne jutro może faktycznie jest za wczesnie, czasem jak maleństwo późno sie zagnieździ to betka nie jest wystarczająco wysoka i test jej nie wykryje, wciąż trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
yplocka kurcze dziwna sprawa:sorry: u mnie było podobnie... mam nadzieję ze maluch jednak sie znajdzie w odpowiednim miejscu...:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry