reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madzialenak ja biorę Eutyrox ale nigdy nie spadło mi poniżej 1 więc nie mogę dokładnie doradzić. Z moich wizyt wynikało, żeby każdy nagły spadek wzrost konsultować z lekarzem. Narazie uważam że masz przepiekny wynik wręcz porządany. teraz napewno się uda. Aczkolwiek tak dla świętego spokoju zadzwoń do jakiegoś lekarza, nawet ogólnego czy by nie zmniejszyć dawki, może się okazać że ta dawka dla Ciebie jest idealna i będzie utrzymywać się TSH właśnie na tym poziomie. Z tego co pamiętam do 0,5 TSH jest OK

Teraz trochę prywaty, czy jest na forum dziewczyna która używała jako progesterony Crinone Gel. Mam pytanko. Jakieś dziwne rzeczy białe bo białe ale jednak ze mnie się wydostają, nie pachną nie są zabarwione, więc może to po prostu nadmiar tego żelu się wydostaje. Nie słuchajcie mnie pewnie znowu mi odbija.

Idę spać.

Życzę wszystkim pięknej spokojnej nocki i neich od jutra dzieją się cuda bez ustanku
 
reklama
Kaska trzymaj się dzielnie, jeszcze troszke i maleństwo bedzie na świecie:tak: Jejku jak to zleciało, pamietam jak testowałas, a ty juz na koncówce ciąży, ehhh jak ten czas leci.....
Magdusia nooo to mała nieźle już waży, mam nadzieję ze do porodu duzo nie nabierze...;-)
madzialenak super!!! ładnie Ci spadło:tak: ale ja Ci niestety nie pomogę, nie znam się na tym kompletnie:sorry: Mam nadzieję że któras dziewczyneczka bedzie wiedziała:tak:
 
Zosia to jest progesteron w zelu dopochwowy tak??? ja poprzednio taki miałam, nie wiem czy nazwa ta sama, bo nie pamietam, ale to mniej wazne. To napewno resztki tego żelu z Ciebie wylatują:tak: Ja teraz stosuje luteine w tabletce tez dopochwowo i tez ciągle chodze z wkładka, bo mi wylatuje troche tego:-p to normalne, także nieprejmój sie kochana;-)
 
Madzialenak ja biorę Eutyrox ale nigdy nie spadło mi poniżej 1 więc nie mogę dokładnie doradzić. Z moich wizyt wynikało, żeby każdy nagły spadek wzrost konsultować z lekarzem. Narazie uważam że masz przepiekny wynik wręcz porządany. teraz napewno się uda. Aczkolwiek tak dla świętego spokoju zadzwoń do jakiegoś lekarza, nawet ogólnego czy by nie zmniejszyć dawki, może się okazać że ta dawka dla Ciebie jest idealna i będzie utrzymywać się TSH właśnie na tym poziomie. Z tego co pamiętam do 0,5 TSH jest OK

Teraz trochę prywaty, czy jest na forum dziewczyna która używała jako progesterony Crinone Gel. Mam pytanko. Jakieś dziwne rzeczy białe bo białe ale jednak ze mnie się wydostają, nie pachną nie są zabarwione, więc może to po prostu nadmiar tego żelu się wydostaje. Nie słuchajcie mnie pewnie znowu mi odbija.

Idę spać.

Życzę wszystkim pięknej spokojnej nocki i neich od jutra dzieją się cuda bez ustanku
ja uzywalam najpierw czopki ale po nich mnie tam swedzialo i zmienili mi na zel tak wydostaja sie resztki wiec sie niemartw.:-)
 
Kaska trzymaj się dzielnie, jeszcze troszke i maleństwo bedzie na świecie:tak: Jejku jak to zleciało, pamietam jak testowałas, a ty juz na koncówce ciąży, ehhh jak ten czas leci.....
Magdusia nooo to mała nieźle już waży, mam nadzieję ze do porodu duzo nie nabierze...;-)
madzialenak super!!! ładnie Ci spadło:tak: ale ja Ci niestety nie pomogę, nie znam się na tym kompletnie:sorry: Mam nadzieję że któras dziewczyneczka bedzie wiedziała:tak:
dzieki za ciebie trzymam kciuki zeby teraz ci sie udalo.:-)
 
yplocka - super betka :) ale powiedz nam koniecznie co bylo widac na usg bo to jest teraz ważne.. czekam na dobre wiadomości.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
tuva - bardzo chętnie poczytalabym twoją ksiązke, przezylas i uwienczylas sukcesem to przez co my teraz przechodzimy, niestety link nie dziala, mozna kupic gdzies twoja ksiazke? jaki tytul? Uwazam ze invitro to cud, nieoceniony sukces medycyny.. uwazam tak nadal mimo iż mi jeszcze nie pomógl, a w dodatku przez pierwsze podejscie zostalam nieodwracalnie okaleczona.. w wyniku czego nie mam jajowodów.. jednak wciaz walcze i bede walczyc i ani przez chwile nie zwatpilam w cud invitro , dlatego uda sie bo nadal wierze. Pewnie duzo o tej wiarze piszesz w ksiazce. Z checia ja przeczytam ;-)
 
KOCHANE MOJE DZIEWUSZKI

Jestescie kochane i niezastapione. Dziekuje za mile podtrzymujace moja rownowage psychiczna slowa ;-).
Zaraz po umieszczeniu tutaj posta napisalam wczoraj maila do mojej lekarki. DLugo czekalam na odpowiedz i juz myslalam,ze nie odpowie ale dzis rano patrze JEST!!! Faktycznie, jest tak jak piszecie. Nie mam sie martwic. DLugosc @ zalezna jest od poprzedniego cyklu i nie ma to wplywu na ten obecny. ufffff
Roxi, moja @ zazwyczaj trwa 4-5 dni

Madzialenek, slicznie spadlo Twoje TSH. Niestety nie pomoge. Nie znam sie na tym. Najlepiej jak skonsultujesz z lekarzem nawet rodzinnym , tak jak pisze Zosia.Wydaje mi sie,ze samemu to ryzyko zwiekszac czy z mniejszac dawki leku.

Kaska, Magdusia, podobno koniec ciezy jest taki meczacy i ciezki ale juz niedlugo. Za moment ani sie spostrzezemy bedziecie mocno tulic i calowac Wasze slodkie baby. Tylko o nas nie zapomnijcie :-)

Zosia, nie bralam coprawda Crinone Gel tylko Estime ale to o czym piszesz jest najprawdopodobniej wyplywajaca otoczka leku. Nie ma sie co martwic, to jest normalne. Ja tez panikowlam ale leakrka mnie uspokoila.

MILEGO DNIA DZIEWCZYNKI
 
Hej dziewczynki.ja dzis rano test zrobilam i dupa tylko jedna kreska.normalnie tylko usiasc i plakac..jestem ciekawa co poszlo nie tak? Pewnie to plamienie co mialam w tygodniu to byl znak ze cos idzie nie tak..trzymam za was kciuki, jak mi sie nie udalo to przynajmniej ktorejs z was powinno sie poszczescic..
 
reklama
pepper a który to dzień po transferze? może to jeszcze za wcześnie na 2 kreski, testy sikane nie są tak czułe jak test z krwi(beta hcg).
 
Do góry