reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Agid - ja po punkcji byłam okrutnie obolała szczególnie w 2 i 3 dzień, aż ciężko było mi chodzić - ale mi pobrali 19 komórek, więc pewnie dlatego.
Piłam min 4 litry wody i hiperka mnie nie dopadła. Zaciskam kciuki za przyszłą wysoką betkę&&&
 
reklama
yplocka1 dziś czytam zaległe posty gratuluję wyniku bety, trzymam krzciuki na ten mały cud w twoim brzuszku :-) niech rośnie duży i zdrowy :)
 
Hej dziewczynki a ja ciagle czekam i czekam..juz niedlugo, musze wytrzymac do soboty i wtedy sie dowiem czy 2 kreski...czy ktoras z was leczyla sie w Oxfordzie w OFU? Wyglada na to ze za duzo lekow mi tam nie dawali i zadnej bety mi tez nie robili...kurcze troche sie martwie teraz..

Hej Pepper

Ja jestem z OFU :tak:
 
GizaS ja jestem w połowie stymulacji , więc nie wiem ile to mi w sumie wyjdzie, ale już na same leki wydałam ok 3 tys. do tego 1 tys zaliczki na wizyty i podglądanko w sumie 4 tys. (bez badań przed stymulacją bo miałam je gdzie indziej robione) a dalej nie wiem jeszcze w sumie to ma być ok od 12 do 15 tys. podobno, niedługo się okaże.
 
lilonka też gratuluję wyniku bety, trzymam krzciuki za następną i twoje usg. Jeśli czegoś nie przekręciłam to wyjeżdżacie nad morze? na wakacje? udanego odpoczynku :-)
 
Hej Pepper

Ja jestem z OFU :tak:

Hejka
i co ty o nich myslisz? Jak na moje to taki troche olewczy stosunek maja do wszystkiego..mi na jednym ze scanow powiedziala ze sie mam nie przejmowac bo to dopiero 1szy raz i oni sie tez ucza razem ze mna..? Troche mnie to zalamalo bo ja bym chciala moj pierszy raz to byl zarazem ostatni..a tu wychodzi ze oni sie raczej nastawiaja inaczej..ale mam 4 embriony zamrozone wiec jak bedzie trzeba to mamy troche w zapasie:-) no i za nastepny raz juz bede musiala placic wiec to tez troche bol. No ale czego sie nie robi dla malego dzidziusa..
 
czesc dziewczyny, wlasnie dopiero weszlam do domu, no wiec sprawa sie troche rypie bo test sikany rano wyszedl mi absolutnie negatywny :-(, jakos jednak sobie z tym radze bo od poczatku bralam taki przebieg sprawy pod uwage, ale fajnie bylo czuc sie w ciazy...no ale nic, jutro znow sikne bo czasami te testy jednak moga zawodzic, niestety wynik bety dopiero w czwartek bo jutro tutaj jest wolne, no i tak to sie porobilo...czuje sie troche pusta ale jak zawsze mowilam jak bobo nie wyladuje u mnie to zamiast tego u ktorejs z was i tego sie trzymajmy, lece bo caly dzien poza domem i roboty sie nazbieralo, i prosze sie tu o mnie nie martwic, znosze to w miare dobrze, przynajmniej narazie, pozdrawiam was i dzieki za kciuki :)
 
Hope, podziwiam spokojne podejscie do sytuacji. Jestes niesamowita! Wierze jednak,ze to wina testu sikanego.
Czekam na pozytywna bete w czwartek. Sciskam mocno.
 
Hope kurcze noooo, mam nadzieję ze test jakiś wadliwy, czasem się tak zdarza:tak: kurka na bete musisz czekac az do czwartku?:szok: ehhh no nic czekamy z Toba, trzymam kciuki za pozytywny wynik i podziwiam Cię za stiocki spokój:tak:
 
reklama
Hope a ja tam nie przestanę trzymać kciuków. Koniec kropka, chyba za wcześnie robiłaś ten test sikany, ja robiłam swój w 13dpt. Oby beta Cię zaskoczyła. Buziaczki

A teraz pytanie do dziewczynek co miały IVF w UK: kiedy miałyście swoje pierwsze USG? I jak to później działa długo się czeka na papiery z NHS potwierdzające USG w 12 tyg ciąży
 
Do góry