reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roxi, niestety nie pomoge w dreczacym Cie dylemacie. Hmmm Wydaje mi sie jednak,ze lekarze wiedza co robia. Moze dziewczyny ekspertki nam pomoga?
 
Zosiu - wiadomość czeka na Ciebie :))) o mały włos znów by do Ciebie nie dotarła (tak jak wczoraj kiedy to po napisaniu nie zrobiłam kopiuj i sesja wygasła :(
Miłej lektury ;)))
 
Gizas - ta dawka co piszesz to jest większa niż normalnie, ale jeszcze nie duża ( przy niskim AMH tak jest). Ja miałam podobną dawkę, a potem mi zwiększono ( z tego co pamiętam ty też masz AMH jak ja 0,4).

Agid - po punkcji się kiepsko czułam nie tylko w ten dzień, ale po z 2 dni ( miałam obolały brzuch), no i po samym zabiegu jakaś mała plamka, a potem już nic. Więc proponuję nie planowanie nie wiadomo czego na ten dzień, bo nie wiadomo jak zareaguje Twoj organizm.

Karamel1981 - no na pewno cuda się zdarzają, albo raczej ma się szczęście mimo problemów, ale gdybym ja wcześniej brała jakieś leki to może mój cud z poprzedniego roku by trwał, a nie znikł. Więc ja jednak wolę oprócz natury wspomagać się czymś jeszcze. Tym bardziej, że przy moim niskim AMH za wiele czasu mi nie zostało niestety.
 
Tak Kinga moje AMH to 0,4. Dr powiedział że mając endometrizę powinno się iść długim protokołem ale ja nie mam żadnych bóli i zdecydował o krótkim. Czas pokaże jak mój organizm będzie reagował. To już niebawe, dziś 25 dc, @ mam co 30-31 dni, choć myślę że może się przesunąć w tym cyklu bo miałam usg 17 dc i był jeszczę pęcherzyk 15 mm i byłam przed owulacja:eek: a zazwyczaj mam 15-16
 
yplocka1 dzięki za odpowiedz. Mam tylko nadzieję że pęcherzyki będą dalej rosły bo dr był jakoś sceptyczny co do dalszej procedury i nie chciał za dużo mówić. Czas pokaże co dalej.
yplocka1, GizaS ja przy stymulacji mam tak:
1. gonal od 2 do 5 dnia stymulacji - 112,5j.m. dziennie a od 10 dnia tylko 75 j.m.
2. menopur 7 -9 dzień stymulacji - 75 j.m., od 10 dnia 150 j.m.
3. orgalutran 0.25 mg od 8 dnia stymulacji
jakieś małe dawki tych hormonów jak czytam opisy innych dziewczyn, ale to pewnie zależy od wyników hormonów konkretnej osoby.
Fajnie jest to, że są tu inne dziewczyny, które mają teraz początek stymulacji i możemy wymieniać doświadczenia :)
 
Kinga_1 też dziękuję za podpowiedz. W ten dzień planuje odpoczywać fizycznie ale czy psychiczne odpocznę to wątpię. Widzę, że też byłaś stymulowana małymi dawkami hormonów, chyba podobnie jak ja.
 
reklama
Agid ja mam taką dawkę z powodu niskiego AMH, hormony mam w porządku.\
Mam jeszcze jedno pytanie-ile płacicie za leki do symulacji? Ja zapłaciłam 8750 zl za pakiet,tj, leki, wizyty, monitoring, podstawowe badania krwi i punkcję. Z tym że lekarz mnie uprzedził że ten pakiet starcza 95% pacjentkom, u mnie może dojść dopłata jeśli będę potrzebowac więcej leków:eek:
 
Do góry