reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kinga masz racje, nie stresuje sie juz... Musi byc dobrze I tyle. Dzis jestem jakas taka obojetna...
bylam dzis u fryzjera, w koncu balejaz zrobilam I pewnie jutro bede czul a sie lepiej, bo juz ze zone troszke jestemi chyba zaraz kimacz....
 
reklama
Kinga jestes z Dolnegośląska a rozgladałaś się też za invitro w Czechach taniej, ode mnie z mieściny dużo kobiet tam kierują, klinika w Pradze ma bardzo dobre statystyki, podpytaj swojego lekarza.

A mi się zrobiło niedobrze, ale wiem że to z nerwów. Łeb mi pęka, dziąsła rozbolały jak nigdy, nie wiem o co chodzi

Już tylko dwa dni do testowania, Choć nie wiem czy się jutro nie skuszę, bo stres jest nieziemski.
 
Kropeczka Gratulacje!!!!!!!:-) jak ja lubie takie dobe wiesci:-D Niech teraz betka ładnie rośnie, dbaj o siebie!!!:tak:
Zosia jeszcze dwa dni i Ty testujesz, bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&;-)
Kinga ja podchodzilam do inseminacji w Invimedzie we Wrocławiu, ogólnie wrażenie robią dobre, podobało mi sie tam, ale trafiłam na kiepską doktor (D. Wickiewicz) źle mi się z nią współpracowało, jakaś taka obojętna była....:sorry2: Takze do niej na pewno bym już nie poszła... ale to tylko moje odczucia.
 
Kinga - ta też podchodziłam do iui w invimedzie we Wro u dr Gizlera. Doktorek całkiem spoko - rzeczowy i zna się na rzeczy. Właściwie miałam u niego też podchodzić do inv.
 
Ilonka no właśnie słyszalam że ten dr Gizler jest b. dobry, ja niestety trafiłam na Dr Wickiewicz i nie byłam zadowolona, ale ogónie Invimed zrobił na mnie pozytywne wrażenie.
 
Niech ktos mnie wirtualnie przytuli, bo od godziny tylko płaczę i nic więcej, juz nawet mój emek nie wie co zrobić. Przecież ja to wszystko wiem ze trzeba pozytywnie myśleć i że miec nadzieje, a mimo to cholera to mi nie wychodzi. Skąd znależć w sobie tą wiare, proszę podpowiedzcie co na was działa najbardziej??? Potrzebuje jakiejs szybkiej terapii
 
hej dziewczyny dawno nie pisąłm ale codziennie was sledze gratuluje tym co sie udało za reszte trzymam kciuki. wiecie ja teraz czekam na @ bedzie około 14 i jade do invicty gd. zacząć nowy proces. serce sie cieszy jak czytam ze wam sie udaje i cały czas mam wielką wiare ze tym razem nam sie uda pragne tego juz ponad 8lat pozdrawiam was gorąco!!!!!!!!!!



jeszcze pytanko jakie sa koszty 2podejscia nie mamy śnieżynek? invicta gdańsk
 
Ostatnia edycja:
Zosiu kochana a dlaczego Ty płaczesz??? najprawdopodobniej nosisz w sobie malutką kruszynkę, nowe życie które bedzie się rozwijać pod twoim serduszkiem. To trzeba się tylko cieszyć ze marzenie w koncu się spełniło:tak: Głowa do góry, już niedługo testujesz i wszytsko bedzie jasne, mam nadzieje ze wtedy popłyna łzy ale radosci!!!:-) Sciskam Cie mocno i życzę wiecej wiary i siły:-)
 
reklama
No właśnie dziewczynki jak się liczy termin ewentualnej @. Ja miałam zawsze cykle 26 dniowe, dziś 10dpt. ostatni okres już w trakcie wyciszania miałam 29 czerwiec

No nic obejrze jakiś kabaret :-) taki jest plan.
 
Do góry