reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej kobitki!
Jak uważacie mogę za 2 tyg iść zrobić paznokcie-żelki, tak mi się przypomniało, że mam wizytę i nie wiem czy mogę? Czytałam że większość z was używa Musteli a ja chciałam kupić Elancyl, używał ktoś?

yplocka1- bardzo mi przykro, może to jeszcze nic nie znaczy...
gieniek-widze, że u Ciebie forma 100%, koncerty:-D, super że masz się dobrze, trzymam kciuki za USG, napisz co i jak
Onlyone- nie zazdroszcze atmosfery w domu ale trzymaj się jakoś, pamiętaj że teraz ty jesteś najważniejsza
hope71-no to miałaś niezłą akcję po tym transferze, dobrze że z małym wszystko ok, teraz w miarę możliwości odpoczywaj
Zosiak-jak tam dziś klimaty?
agapl13-a co u Ciebie?


Pozdrawiam
 
reklama
yplocka- tak mi przykro, naprawdę liczyłam,że beta będzie się teraz podnosić:-( trzymaj się kochana i zbieraj siły do nowej walki
Agapl- dzięki:-) jak będę tylko miałam dobre wieści i wyraźną fotkę to pochwalę się jeszcze dzisiaj.
Madmax- na pewno napiszę, a ty już jutro masz wizytę kontrolną,więc dowiesz się co słychać. Na koncercie miałam na szczęście miejsce siedzące,bo nie dałabym rady stać a Gwiazda spóźniła się godzinę...niesamowite było to,że jak zaczęła śpiewać,to pierwszy raz poczułam wyraźne ruchy dzieci-chyba im się spodobało,bo raz jedno raz drugie mnie szturchało;-) (albo może uważały,że za głośno jest). Ja nie wiem jak z żelem,bo ja robiłam pedi i zwykłe malowanie paznokci a co do kremu to tego drugiego nie znam. Próbowałam jeszcze oliwkę dla dzieci żelową J&J,ale miałam po niej uczulenie i zrezygnowałam.
 
Mam jeszcze pytanko muszę kupić femibion 1 bo mi się kończy, czy moge zjeść to opakowanie do końca chociaż bede już w ok 13-14 tyg a na opakowaniu jest do 12 tyg. Szkoda będzie zjeść pól opakowania i kupować femibion 2, jak uważacie?
 
yolocka - przykro mi bardzo trzymaj sie dzielnie
hope - nie zamartwiaj sie na zapas, jestem z zalozenia ze jak ma sie przyjac to sie przyjmie, a zareagowalas jak kazda matka powinna. No i te 15 min raczej roznicy nie zrobi. Tutaj w UK podaja zarodek i papa nawet nie kaza ci lezec tylko od razu zycza powodzenia i do widzenia. Glowa do gory
Zosia - trzymam kciuki za tescik, Jutro robisz z tego co pamiętam tak?
Gienek - powodzenia!!!!! Trzymam kciuki daj znac jak dzieciaki.

Chcialam jechac na scan 3D jest promocja ze robia za 99£ film + zdjecia ale tylko jak przyjdziemy we dwie. Jest ktos chetny ze Szkocji???? Bez promocji placi sie 140£ za zdjecia lub 170£ z filmem. Ehhhh
 
Ostatnia edycja:
yplocka :( ehhhhhhhhhhh.....
madmax ja mialam taki Sam problem z femibionem, wiec bralam co dwa dni (przez tydzien) , bo nie chcialam kupowac calego nastepnego na 30 dni. Teraz biore femibion 2. Najwazniejszykwas foliowy, a nic sie nie stanie nawet jak kilku tabletek nie wezmiesz (pytalam lekarza).
 
Hejka
DZIEKUJĘ kochane Wy moje duszyczki niech WAM Bóg w dzieciach wynagrodzi

no ja czekam jednak do piątku bo naprawdę chcę żeby emek ze mną był, przeciez jedziemy na tym samym wózku :-)

wczoraj myślałam, że zwariuje i to dosłownie, jakbym nie podejrzewała u sibie ciązy to bym szprycneła się jakimś antydepresantem :-D:-D ale jakoś troszkę przeszło dziś. Jak już kiedyś wspominałam dokopywałam się do Waszych historii zaraz po transferze to często bywało tak że już watpiłyście, że juz noce przepłakałyście a tu jednak niemożliwe stao się możliwe, więc ja dziś do momentu testu zamierzam (tak to dobre słowo), zamierzam wierzyć że się udało, mimo że brzuch juz nie boli, cycki jakby mniej bolały, ale przecież u was też różnie było. jedne miały objawy, inne nie.

Hope słonce ty moje po pierwsze stres zaraz po transferze, czy dzwigniecie nie powinno miec znaczenia bo do zagnieżdzenia dochodzi później, poza tym masz swój naoczny cud, że jednak udac się może, więc codziennie patrz na synka i wierz.

Gienek z Twoimi maleństwami na pewno wszystko OK, twoja miłość powoduje że rosną w sile i zdrowiu. Koncert Madonny ale ci fajnie, a wiecie ile ja mam planów jak tylko zajdę w ciąze. teraz wiadomo że wszystko podporządkowane jednemu marzeniu. Nr jeden jadę do Polski w swoje ukochane Sudety, po prostu wykrzyczek w gorach DZIEKUJE BOŻE. A potem nie przestane udzielac się na forach dawać nadzieje innym tak jak wy dajecie.

Madmax78 to mówisz robisz się na bóstwo :-)

Onlyone mi to tak trzeba, jak pamiętam ze swojej histori strankowej to wiem, że jak ja się poddaje to potrzebje kogos by na mnie nawrzeszczał i wykrzyczal że się uda. Wtedy się dźwigam

Kropeczko powtarzasz dzisiaj test, czy juz na bete czekasz?

Agus a ty w sierpniu podchodzisz? Tez czytałam Twoja historię i stwierdzam silna kobieta jesteś.

Zresztą każda invitrowa mama bo zakładam że każda z nas ze starczek stanie się mamą - nie ma innej opcji- jest mega silna i zasluguje na medal

Madzialenak fajnie że z nami jesteś. Kiedy mas z kolejną wizytę u endokrynologa? ja sama z chęcia bym sobie TSH przebadała.

I tu do dziewczyn z problemami tarczycowymi, łykajcie selen, który pomaga w chorobach autoimmulogicznych jak zreszta w zagnieżdżaniu zarodka. Mi kazała brac Selne plus Wit E właśnie pani endokrynolog. Naturalnym źrodłem selenu są orzechy brazylijskie

Mila powodzenia na wizycie.

Yplocka a ja tam nie przestanę trzymac kciuki za Ciebie &&&&&&&, a ktora to Twoja weryfikacja. jejku powiem wam że ta beta to dopiero stresująca sprawa i chyba zgodzę się z Last Time jednak by wystarczyła. na forum juz była staraczka Aduś chyba której spadła a potem przyrosła ale może się mylę, bo ja forum, czytałam chyba od 1700 strony to mi się trochę mętlik zrobił

Last Time błagam kawał prosze niech mój humor się utrzyma, marny bo marny ale lepszy niż wczoraj, czyli progres :-D a jak ty się wogóle czujesz. Jakie objawy masz.
 
Marcikuk chetnie bym pojechała :-D ale chyba nie wytrzymasz kolejne 18 tygodni. :-) i jedz koniecznie to taka pamiątka, odżałuj sobie na czymś innym i jedź, chłopaki będą kiedyś zachwyceni :-)
 
Chyba muszę odstawić leki? Dzwoniłam do Kliniki, mają oddzwaniać.
Badania zrobiłam tak dla siebie, chciałam mieć pewność, teraz nie wiem czy słusznie.
 
Witajcie dziewczynki po dłuższej przerwie!!!
U mnie trochę zmian tzn. podeszłam drugi raz, stymulacja szła pięknie, dobrze się zapowiadało i zdechło :blink:. Pobrali mi 11 komórek jajowych, 4 się zapłodniły, ale tylko 1 nadawał się do transferu. Miałam nadzieję że tym razem coś zamrożę... Ale ten jeden zapowiada się dobrze wg. lekarza, podany w 5 dniu - młoda blastulka. Oby z nami został!!! Testuję 9 albo 10 sierpnia.
Gienek, cieszę się że u Ciebie wszystko OK.
Zosia trzymam kciuki za jutrzejszy wynik,
Agapl13 kiedy podchodzisz następny raz?
Yplocka może jeszcze nie wszystko stracone, trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Do góry