reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie jestem dziewczynki wytrzymała, tylko że w UK nie mam szans na bete wiec czekam na bardziej wiarygodny test, ale u mnie to raczej wynika ze strachu przed zrobieniem testu, bo teraz dla mnie jestem w ciązy i czekam na potwierdzenie :-) w Polsce biegałabym na bete co drugi dzień.

A macie kontak z Lastime, troche mi brakuje jej kawałów ale i cudownego nastawienia
 
reklama
Dziękuję Wam wszystkim za tak miłe przyjęcie mnie do Waszego grona i tak wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Przepraszam, że nie dziękuję każdemu z osobna, ale jest Was tutaj ogrom :). Bardzo się cieszę, że właśnie tutaj do trafiłam. Zamierzam startować do invimedu w gdyni, bo mają w tej chwili taki program i zapisy trwają do 31 sierpnia. Strasznie się tym wszystkim stresuję i boję, pewnie jak każda, kolejnego rozczarowania.
Madzialenak
widzę, że jesteś z moich okolic. Kiedy przystąpiłaś do programu? Wiadomo co ile średnio jest robiony transfer w ciągu tych dwóch lat (przy założeniu niepowodzeń)?
 
Witajcie laseczki :)) :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Wszystko się tu zmienia jak w kalejdoskopie - ciężko nadążyć za Nowymi,wspaniałymi forumkami i Waszymi historiami :)

Dzisiaj chętnie bym Wam pomarudziła ale nie będę taka ;)))

Miliia
- trzymam kciukasy za jutrzejszą wizytę :) Koniecznie daj znać,jak już będziesz coś wiedziała!

Zosia - słoneczko Ty moje :) - przywołałaś mnie chyba swoimi myślami ;)) Dajesz radę? - zresztą co to za pytanie ;)- pewnie,że dajesz,bo dzielna z Ciebie babka a beta czy też teścik jak piszesz to i tak w twoim przypadku będzie tylko formalnością (już ja to wiem.... :) Dzidzia już sobie tam wije cieplutkie gniazdko :)

Kurczaki,ja nawet nie wiem co mam napisać i do kogo hehe - tak to jest jak się zbyt często na forum nie bywa a nowych istot tylko przybywa ;)))

polilady - witaj na forum :) Czyżby kolejna koleżanka z trójmiasta?
No chyba naprawdę trzeba będzie zorganizować jakieś spotkanie :) - już gdzieś mi się ten pomysł obił o oczy ;))


Piszcie MNIE TU ;)) co tam u Was kobitki,jak się miewacie,kiedy Wasze najbliższe wizyty,transfery,kiedy testujecie.... (niech trochę nadrobię zaległości ;)

A ja jutro mam kolejną wizytę...........
Na weekend mąż mnie porywa do Łeby :))) Będziemy świętować naszą rocznicę konsumpcji małżeńskiej ;)

Pozdrawiam WSZYSTKIE kobitki :)))
 
last time no nareszcie! Milego wypoczynku! Leba to moje ulubione miejsca nad naszym polskim morzem. Zanim wyjechalismy do UK - w Lebie bylismy obowiazkowo przynajmniej raz w roku na wakacjach. Uwielbiam Lebe!!! Aaaaaaa.... Ja tez chce...........
 
Onlyone - no to dawaj z nami ;)))
Człowiek mieszka tak blisko tego miejsca i aż wstyd się przyznać,że THE LAST TIME ;))) byłam tam bodajże w 6 klasie podstawówki........ łłłłłłłlooo rety,kiedy to było.

Czytałam,że jesteś już po badaniach (przezierność k.) Wynik masz (a raczej Twoje maleństwa mają) kochana w normie,więc chyba nie powinnaś się tak stresować.
Ja na to badanie idę 9 sierpnia i zadręczam się myślami... ten ciągły strasz o istotkę jest ogromny. W końcu tyle na nią czekałam...
 
strasz hehe - oczywiście strach miało być ;)

Kobitki mam takie być może nietypowe pytanko ale liczę na Wasze odpowiedzi....

Czy w karcie ciąży macie może adnotację,że ciąża jest po in vitro???

Na ostatniej mojej wizycie,kiedy to dr zakładał mi kartę ciąży zapytał nas czy chcemy mieć taki właśnie wpis....
Spotkałyście się z czymś takim?
 
gienek - fajne koszuleczki bardzo podobne do tych co ja znalazlam tutaj tylko jezyk zmieniony :) Szukalam jeszcze jakiesjs z blizniakami :)
Zosia - no jakby to mój emek ujal welcome in UK. niestety bety nie robia a jak testy wychodza wczesniej to i tak trzeba czekac
last time - to znaim cie maz porwie do tej Leby koniecznie napisz jak po wizycie.

Ja uciekam bede zagladac rzadziej bo przez dwa tygodnie mam tesciow, zaraz sie zbieramy na lotnisko po nich
 
marcikuk - hej,hej :) Jak się miewasz kobitko? Pewnie teraz możesz góry przenosić (II trymestr) :)))
Teściowie powiadasz,hmmm.... ;))) Mam nadzieję,że żyjecie w przyjacielskich stosunkach ;)))

Uściskaj ode mnie swoich chłopaków :*
 
gieniek, marcikuk dobry pomysl z tymi koszulkami!
U mnie 12 tyd a wygladam jak moja siostra w 5 miesiacu, wczoraj moja siostra zrobila mi zdjecie brzucha - masakra :). Ja normalnie wazylam 54 kg a juz ponad 6 przytylam... Ale co tam! Bedzie czas na odchudzanie w przyszlym roku :)))) musialam kupic nowe spodnie, bo w zadne juz nie wchodze :o
zosia ale TY jestes wytrzymala! Oby tak dalej! Bedzie dobrze!Lilonka​ nie przemeczaj sie za bardzo!
niemartw sie pociesze cie ja w pierwszej ciazy tez odrazu mialam brzuch widac bylo.ogolnie przytylam 12 kg a teraz to juz przytylam 12 kg a jeszcze mi miesiac zostal.:-)
 
reklama
strasz hehe - oczywiście strach miało być ;)

Kobitki mam takie być może nietypowe pytanko ale liczę na Wasze odpowiedzi....

Czy w karcie ciąży macie może adnotację,że ciąża jest po in vitro???

Na ostatniej mojej wizycie,kiedy to dr zakładał mi kartę ciąży zapytał nas czy chcemy mieć taki właśnie wpis....
Spotkałyście się z czymś takim?
ja mam wpisane ja odrazu powiedzialam bo sie niepytali wiec sama im napomnialam tutaj jak ja bylam pierwszej ciazy wiedzieli i inaczej podchodzili teraz tez widze gdzie mnie niezaszczyka czy zaboli zaraz szereg badan robia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry