reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Memories jedz i odpoczywaj. Kciuki za Twoja druga weryfikację już trzymam - niech Ci beta pięknie przyrasta.

Masia -&&&& za przebudzenie drugiego jajnika i piękne pecherzyki na obu (bez żadnej hiperki).

Madzialenak niech TSH dalej ładnie spada tak abyś mogła We wrześniu bezproblemowa przyjąć swoją kruszynke na całe 9 misiecy.

Onlyone jak czytam Twoja relacje z wizyty u poloznej to oczy wychodzą mi z orbit:szok: Co to za baba? Widzę ze jej główna wiedza to jak czyścić piekarnika w ciąży..., bo z medyczna wiedza już znacznie gorzej. Najważniejsze jednak żeby maluchy dobrze sie czuły. Jest szansa ze pózniej będziesz trafiać na inna położna?

Gieniek niech stan zapalny szybko przechodzi &&&&&&&&&. Daj znać jak poszło zakończenie procedury w klinice.

Anioleczek spij ile potrzebujesz ale pamiętaj ze zjesc cos odzywczego tez musisz. dbaj o siebie.

Igielka jak sie czuja Twoja córeczka i koleżanka?

Madmax/Last time co u Was? Jak sie czujecie?

Miliaa niech TSH Ci spada a pecherzyk dominujacy i endometrium niech sie pięknie rozwijają. Kciuki zacisniete i czekamy na wszystkie nowe wieści.

Marcikuk nie chce sie madrzyc bo wiem ze do roznych rzeczy zmusza nas sytuacja i nasz charakter ale chyba musisz trochę przystopowac z praca, sprzątaniem i zajmowaniem sie wszystkimi w około. Twój organizm sie buntuje i wyraznie Ci to pokazuje wiec powinnas teraz o siebie szczególnie zadbać.

Roxii sierpień już coraz bliżej, nieustannie trzymam ze Ciebie kciuki, już tak niedługo do Twojego szczęścia.

Zosia_k dziękuje.. Co do mojej stymulacji to miałam krótki protokół wiec trwało to 12 dni. 13 wieczorem dostałam ovitrelle i od tego momentu po 36 h była punkcja.

Adus niech @ przyjdzie do Ciebie jak najszybciej i byle do września.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za troskę.Moja córeczka doszła już do siebie,apetyt wraca,gardło prawie czyste.Ale pomiotła ją ta angina okrutnie.
A u mojej koleżanki niestety bez zmian-nadal plamienie.Wczoraj była u ginekolożki w Niemczech,bo tam jest ubezpieczona,nie u tej którą polecili jej w klinice bo ma urlop,tylko u jakiejś innej i tak ją wkurzyła,że po wizycie spała do wieczora.To babsko niby Niemka polskiego pochodzenia ale typowo niemiecki zimny chów podejście do tematu ma bardzo luźne,zero stresu:"Pani to na razie nie jest w ciąży ,tylko przy nadziei.W ciąży to pani będzie po 12-tym tygodniu.Pewnie,że może pani jechać nad morze(7 godz.samochodem),pani nie ma na nic wpływu,jest pani chroniona tabletkami i reszta to wola nieba,jeszcze różnie może być". I takie tam bełkotanie,po którym moja przyjaciółka sama nie mogła uporządkować własnych myśli.Nie mam siły ani ochoty tego komentować.Żenada...Mam doła jak cholera:wściekła/y:.
 
Ach z nerwów zapomniałam o najważniejszym,co daje nam wciąż nadzieję:
zarodek ma 1 cm -7tydzień i 1 dzień,co odpowiada normom i serduszko bije!
 
hej dziewczyny , moj kochany Maz odszedl od nas w niedziele o 18;50 niestety :(

a ´ja spelnie ostatnia wole meza i bedziemy miec slicznego dzidziusia :)
 
JOWEG kochana przyjmij najszczersze wyrazy współczucia!Tak bardzo mi przykro :((.Tulę Cię do serca a za wiekuisty spokój dla Twojego Męża będę się modlić
[*].
Zaglądnij do nas czasem bo bardzo się tu o Ciebie martwimy.
 
hej dziewczyny , moj kochany Maz odszedl od nas w niedziele o 18;50 niestety :(

a ´ja spelnie ostatnia wole meza i bedziemy miec slicznego dzidziusia :)

Bardzo mi przykro :(((( ...... wyrazy głębokiego współczucia
[*]
Cieszę się,że cząstka Twojego męża pozostanie z Tobą na zawsze w ciele małego człowieczka
 
Miliaa noo to super że juz w tym cyklu podchodzisz do crio:-) zycze powodzenia. Co do owu to jest tak, ze jesli masz regularne miesiączki tzn ze owu zawsze jest, tak mi teraz na wizycie mówiła Pani doktor:tak: Ty rozumiem podchodzisz teraz na cyklu naturalnym tak?? i co nie badali poziomu hormonów? tylko usg Ci robili???
kochanie jeszcze nie wiadomo czy podejde, to wszystko zalezy od mojej owulki i od endometrium...a ja narazie to nie wiem czy w ogole ja mam:dry: wiec narazie nie ma co sie cieszyc...bo znajac moje szczescie, to wiesz...
tak probuje na cyklu naturalnym...nie badali mi hormonow, tylko badali mi tsh, nic wiecej. tylko usg, ale tam nic nie bylo, po stymulce juz nie ma sladu, jajniki dobre, plynu nie ma...wiec ohss tez minelo...
a ty mialas jakies hormony badane?

Zosia...wiem, wiem kochana, ze ty tez o mnie pamietasz!! :* ja swoja stymulke mialam ok 10 dni, ale ja sie jakos dziwnie to wszystko mialam, bo najpierw to zle sie wyciszalam a potem jak juz byla stymulka to jajka rosly ale nie za duze...wiec musialam dostac jeszcze menopur...ale od rozpoczecia gonalu to jakies 10dni

miliaa tak to ten ginek co napisałaś-czyli na kiedy byś się chciała umówić?Podam Ci nr do recepcji 3625719-pewnie bedzie ciężko na dniach się umówić, ale objasnij o co chodzi i może się uda?Czy Ty mieszkasz w pobliżu Radomia?Fajnie by było jakby się udało już teraz podejść do crio:tak:
kurde...a do jakiego lekarza tez mozna by sie umowic do Radomia? nie bede codziennie jezdzila przeciez do wwy na jakes usg, ktore trwa 3min:baffled:

joweg...jak co kiedy?? boze bardzo ci wspolczuje...jak sobie radzisz?
 
Joweg - Kochana trzymaj sie, musisz byc silna, bardzo CI wsółczuję i chciałabym jakos pocieszyc, zaglądaj tu do nas...przytulam mocccnoo
 
reklama
Joweg tak bardzo mi przykro :(((((( tule Cię mocno do serca. Bardzo Ci współczuje. Cząstka Twojego męża zawsze będzie z Tobą w Twoim dzieciatku i Twoim sercu. Zaglądają do nas, zawsze tu na Ciebie czekamy.
 
Do góry