reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Joweg - przykro mi bardzo. W sumie na tym zakoncze bo cokolwiek bym nie napisalam nie pomoze.

Lazaya - nie szalejemy, spokojnie czekamy na wynik betki. Stres jest ale to normalne, my tu kciuki trzymamy a ty spokojnie.

anioleczek - ty tez spokojnie. Apetyt jeszcze wroci. Ja tez sie martwilam ze dzieciom witamin nie dostarczam. Moja mama mi mowila ze mam w siebie nie wmuszac, tylko jesc to i ile na ile mam ochote. Lekarka tez mi tak powiedziala, jakbym nadal nie jadla to byl by problem, ale pamietaj ze na wczesnym etapie ciazy dzidzia wcale nie potrzbuje tak duzo jak nam sie wydaje.
 
reklama
ja mam tak samo jem tylko owoce a zawsze byłam mięsożercą... teraz nie spojrzę na miesko czy wędlinę. Masakra jakaś. Mam nadzieje ze jest jak piszesz- że to normalne:)
progesteronu nie przyjmuję tylko luteinę i duphaston
mój dziennik ciążowy to taki:
W oczekiwaniu na dziecko. Dziennik - Sharon Mazel, Heidi Murkoff - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl
co do sówaczka jak już go masz i masz wygenerowany bb code to go kopiujesz i wklejasz w tym panelu tam masz tak funkcje forum na tym różowym pasku i potem masz edytuj profil i po lewej masz panel taki tam masz edytuj sygnaturę pojawi ci sie okno takie jak do pisania posta. Tam wklejasz bb code i możesz sobie jeszcze sama cos napisać. mam nadzieje ze pomogę w razie co pytaj
 
Ostatnia edycja:
aniołeczek - znalazłam w necie na jednej ze stron bardzo czytelny opis jak wkleić suwaczek... wszystko (niby) zrobiłam jak należy - nawet ten suwaczek pojawia mi się w sygnaturze na stronie o mnie ale jakoś niestety nie chce się wyświetlać na forum :// No cóż,chyba się poddaję.

marcikuk
- witaj :) Jak się miewają Twoje dwa serduszka?
 
Hahaha a to dobre - o tym nie pomyślałam ;))) Musiałam napisać posta :)))))))))))) by się suwaczek wyświetlił a ja myślałam,że to z automatu pójdzie ;))
 
aniołeczek - oczywiście dziękuję za pomoc (mimo,że udało mi się poradzić z tym chwilę wcześniej ;)
Kochana,z tego co widzę,to jest to uzupełnienie bestsellerowego poradnika "W oczekiwaniu na dziecko" w którego trakcie jestem czytania :))))))
Pisząc o progesteronie,miałam właśnie na myśli Luteinę ;) - z tego co wiem,to nasze bąble póki co odżywiają się jeszcze ciałkiem żółtym,więc chyba nie powinnyśmy się obawiać ;)),że za mało szamiemy.
 
last time - piekny suewaczek, ciesze sie ze sie udalo. Moje serduszka bija mocno (jak karabiny maszynowe) nagralam ostatnio na komorke
anioleczek - skoro jak sama mowisz nie jesz miesa za to pochlaniasz owoce to moim zdaniem nie masz sie co przejmowac brakiem apetytu, owoce jak wiadomo maja duzo witamin wiec je dostarczasz kruszynce
 
last time fajnie, że się udało:) ładny suwaczek:)
tak ten dziennik własnie jest do tego poradnika ale ja poradnika nie mam i jakos nie bede go chyba kupowała. ale dziennik jest super:)

marcikuk jak ci zazdroszczę.. u mnie była tyko taka mała kreska pulsująca na ekranie i nic więcej:(już nie mogę się doczekać kolejnego usg:)
 
reklama
Slyszalyscie o skandalicznej ustawie Gowina z Platformy o IVF ?? Masakra jakas, gosciu jest chory psychicznie albo pzreszedl do PISu! Tylko malzenstwa moga robic IVF, a najlepsze jest to, ze nie wolno mrozic zarodkow, ale to i tak nie byloby potzrebne, bo mialaybysmy byc tylko tak stymulowane, zeby miec tylko dwa zarodki:szok: (wow!) i oba musialyby byc wlozone za jednym razem. Oni chyba nie maja zielonego pojecia o tym, co my przechodzimy podczas stymulacji itd, i to wszystko mialoby byc po to, zeby wyhodowac jedyne dwa zarodki , a potem w razie niepowodzen, co jest czeste niestety, przechodzic przez to drugi raz i tzreci i piąty i za kazdy raz bulić niesamowita kase! Mysle , ze ta cała walka o to IVF tj walka o kase do budzetu, bo na dzien dzisiejszy nie maja nad tym kontroli i nie zarabiaja, a chcieliby!
 
Do góry