reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem dokladnie ile jakich jest zarodkow, ale doktor powiedzial, ze sa rozne i bardzo dobre i dobre i srednie...
Jutro sie wszystkiego dowiem. Moze chce podac dwa lepsze i jeden slabszy...
 
reklama
Lolitka gratuluje!!!:)
jestem po USG
6tc3 dzien...jest SERDUCHO piekne mocno bije, dziecko nadrobilo wszystkie zaleglosci ..brakuje mu tylko 3 dni ..ale wiecie co te 3 dni to ta moja miesiaczka niby dziwne co?w kazdym badz razie pieknie sie rozwija klinice ulzylo hihi jak uslyszeli wiesco ze jestem w ciazy...
tp. 19.11 trzeba o jakims suwaku pomyslec:)widzialam dzis is erducho i glowke normalnie jaki postep w ciagu tygodnia szok... :)
 
marcikuk - ja podchodze w PL
lolitka - gratuluję
Ja po wczorajszej wizycie,przepisał mi narazie progynova, 12.04 - na usg zmierzyć endometrium, jak będzie ok to do 17.04. odbędzie się criotransfer:-) super, ale szybko aż jestem zaskoczona. Coś pisałyście wcześniej co jest dobre na endometrium, jak któraś wie to niech napisze.
Mine2011 - gratuluję,
 
A ja umówiłam się dzisiaj do lekarza i we wtorek pójdę się sprawdzić. No i jeszcze teściki powtórzę. Tylko tak bardzo się boje ze znikną :-(
 
Lolitka- gratulacje

Marcikuk- nie znikną!!! co ty za bzdury gadasz!!!

miska126 ja też jestem z listopada- zresztą oboje z mężem:) :) w tym roczku 22 a mąż 32...

joveg ja też mam nadzieję podchodzić pod koniec maja, ale u mnie to jeszcze nic nie wiadomo...
 
marcikuk że sie boisz ale nie możesz tak myśleć!!! zle myśli odsuwamy na bok ja ci powiem że tak miałam że miałam pozytywnego testa a potem hcg spadło ale ci powiem że czułam że coś jest nie ok, nie wiem jakieś takie złe przeczucia miałam, ale tobie na pewno się uda zresztą już się udało:tak:
meg oooo widze że nie jestem sama ja od jutra zaczynam brać progynove więc będe testować zaraz po tobie:-) na pewno nam obu się uda:tak:a na endometrium to popijam winko, jem migdały i orzeszki:-)
minie gratulacje to pewnie super uczucie usłyszeć bicie serduszka:-)
 
reklama
In vitro i czerwone wino to nie jest najlepszy pomysl, wiele z was bierze tablety i rozne cuda i z tym alkohole nie sa kompatybilne i nie wiadomo jaki moga miec wplyw, to samo dzialanie co wino ma sok z czerwonych winogron-oczywiscie czysty a nie jakis nektar, dodatkowo osobiscie poprawilam sobie endo o pare milimetrow-bylo perfekt i zaskoczylam za trzecim razem wiesiolkiem-oeparol i siemieniem lnianym oraz polecam pistacje-chociaz inne orzechy tez ok, wszystko sprowadza sie do tego ze po tym i endo jest ok i jak mialam owu to nigdy nie mialam takich pieknosciowych glutow :-), cala kondycja wewnetrzna zdecydowanie mi sie poprawila, kuracje stosowalam ok miesiac przed stymulacja, UWAGA i wiesiolek i siemie nie stosowac po transferze!!!
oczywiscie kazdy robi jak uwaza ale alkohol ma wlasciwosci odwadniajace i wysuszajace wiec tego chyba chcemy uniknac
dodam ze normalnie lubie piwko i winko i od tego nie stronie ale w tej sytuacji to sobie calkowicie odpuscilam
pozdrawiam i zycze powodzenia
 
Do góry