reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mi niechcieli wogole dac dwoch zarodkow bo bali sie blizniakow ale sie uparla dostalam dwa i zaden nie zostal ze mna , teraz biore wszytskie trzy !!! i bez dyskusji najwyzej jak zostane mama trojaczkow to bede potrojnie szczesliwa!!!:)

ewa81-
ja mysle ze trzy dniowe da tak samo dobre jak 5 dniowe w koncu jak ma byc ciaza to i bedzie z dwu dniowych :)

kate82.- ja mam wizyte dopiero w maju jak dostane @ i mam zadzwonic i potem od 3 dnia cyklu jakies chormonki ale nie wiem bo ja bede miec trnasfer z mrozakow a wy dziewczyny ze swiezych , ja mykam do pracy milego dnia i wieczorem moze zajrze :)
 
masia - tez się głaskam po tym brzuchu i mowie do niego. Maz mi coś mówił ze słyszał ze nie wolno ale jak do dzieci własnych mam nie gadać. Ja zrobiłam test wcześniej sama nie wiem czemu rano wstałam i stwierdziłam ze zrobię bo mnie piersi inaczej niż zwykle bolały. I bolą nadal. Kazda z nas zna własne ciało i wie co jest inne. Poza tym mamma mi od soboty mowila ze będę w ciąży bo mi się oczy zmieniły a ona zawsze wiedziała ze będę chora jak mnie jeszcze gardło nie bolało bo oczy inne miałam. No to teraz jej się codziennie pytam czy nadal są inne, jak wrócą do normy zacznę się martwic.
To kiedy testujesz????

Ewcia - to ja już mocno kciuki zaciskam. Nie denerwuj się. Transfer może jutro bo się słabiej dzielą, a mnie tutaj lekarze mówili ze wtedy jest lepiej je włożyć do matki bo lepszego miejsca dla nich nie ma. Wiec sie nie stresuj tylko przywieź zarodki do domu niech się u ciebie w brzusiu dalej dzielą.
 
lolitka - bardzo się cieszę , że dzidzia jest już z Wami. Ogromne gratulacje teraz nic Wam nie pozostałe jak w pełni cieszyć się życiem. Pozdrawiam

Ewa - jeżeli lekarz proponuje 3 to weź 3 zarodki. Nie martw się trojaczkami to się naprawdę rzadko zdarza. Żeby Cię uspokoić to ja miałam już nawet 4 podawane. Wszystko będzie dobrze , trzymam kciuki
 
Marcikuk - planuje w poniedziałek zrobić test, a w czwartek betę. Mam nadzieję, że wynik będę miała taki jak Ty :-) Też mam nadzieję, że delikatne głaskanie Bąbelków im nie zaszkodzi. Niech czują sie kochane!!!
 
reklama
czesc dziewczyny ale sie rozpisałyscie:)
lolitka serdecznie gratuluje synusia:-)
ewa nie wiem jak jest u was w klinice ale u mnie w jest tak że jeżeli widza że jeden z zarodków jest słabszy i może nie przeżyć mrożenia to podają trzy, ale oczywiście nie wiadomo dlaczego tobie chca dać trzy najlepiej jak porozmawiacie z lekarzem
u mnie też sa trzy weryfikacje I robi sie w 8 dpt druga ok10 a III ok14 więc ja musiałam przeżyć wszystkie trzy.
ale tu kwietniowych dziewczyn ja jestem z listopada i w tym roku koncze 26lat:rofl2:
 
Do góry